ФК "Ужгород" впевнено здолав на виїзді "Рубікон"

Підопічні Володимира Васютика вийшли на перенесений поєдинок 10-го туру у бойовому складі. У стартовій десятихвилинці обидві команди не форсували подій. Але вже на 16 хвилині нападник “Ужгорода” Денис Скотаренко відкрив лік своїм голам за команду. Він успішно завершив атаку закарпатського клубу.

І “Рубікон”, і “Ужгород” у першій половині зустрічі створювали гольові нагоди, однак рахунок залишився незмінним: команди пішли на перерву за мінімальної переваги гостей.

У таймі другому голи посипалися, як з відра. “Ужгород” зумів подвоїти рахунок на 62 хвилині зусиллями того ж Дениса Скотаренка. Форвард в дотик завершив стрімку атаку після пасу Юрія Чонки — 0:2.

Ще через 6 хвилин підопічні Володимира Васютика закріпили комфортну перевагу: Сергій Машталір забивав уже у порожні ворота після гольової передачі Юрія Чонки.

Сергій Машталір на 72 хвилині оформив дубль у ворота “Рубікона”. Він у падінні переправив м’яч після креативної передачі Віктора Ряшка.

Трохи пізніше “Рубікон” відквитав один гол. Максим Тищенко реалізував вихід на рандеву з кіпером — 1:4.

У підсумку, “Ужгород” завершив 2020-й рік яскравою перемогою у чемпіонаті Другої ліги.