Спільна заява голови СБУ Олександра Якименка та в.о. міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка

Главная » Zakarpatpost » Спільна заява голови СБУ Олександра Якименка та в.о. міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка

…Екстремісти з опозиції перейшли межу – вони вбивають на вулицях столиці України ні в чому невинних людей, знущаються над жінками, палять і підривають будинки та автомобілі, – йдеться у повідомленні

У ЦЕНТРІ КИЄВА РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ХАОС. ПРИ ЦЬОМУ ЛІДЕРИ ОПОЗИЦІЇ ПО ТЕЛЕФОНУ ЗДІЙСНЮЮТЬ РЕЖИСУРУ ЦИХ ЗЛОЧИНІВ. ЇХНЯ МЕТА ОДНА – НАВІТЬ ЦІНОЮ ЛЮДСЬКОЇ КРОВІ ДІСТАТИСЯ ДО ВЛАДНИХ КРІСЕЛ.

МИ НЕ МОЖЕМО ДОПУСТИТИ ПОДАЛЬШОГО НАГНІТАННЯ КОНФЛІКТУ. ПЕРЕСІЧНІ ГРОМАДЯНИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО ВЛАДИ ІЗ ЗАКЛИКАМИ НАВЕСТИ ПОРЯДОК, ПОВЕРНУТИ СТАБІЛЬНІСТЬ І МИР В УКРАЇНУ.

МИ ЗАКЛИКАЄМО ЛІДЕРІВ ОПОЗИЦІЇ НЕГАЙНО ЗАСПОКОЇТИ ПРОТЕСТУЮЧИХ, ПРИПИНИТИ ЗБРОЙНЕ ПРОТИСТОЯННЯ І ПОВЕРНУТИСЯ ЗА СТІЛ ПЕРЕГОВОРІВ.

ЗАСТЕРІГАЄМО ГАРЯЧІ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІ ГОЛОВИ ОПОЗИЦІЇ – У ВЛАДИ Є СИЛИ, ЩОБ НАВЕСТИ ПОРЯДОК. І МИ, ЯКЩО БУДЕ ПРОДОВЖУВАТИСЯ БЕЗЛАД, БУДЕМО ЗМУШЕНІ ВДАТИСЯ ДО ЖОРСТКИХ ДІЙ. ТРЕБА ДАТИ РЕЖИСЕРАМ БЕЗПОРЯДКУ РІВНО ГОДИНУ ЧАСУ. У РАЗІ, ЯКЩО О 18.00 БЕЗЧИНСТВА НЕ ПРИПИНЯТЬСЯ, МИ БУДЕМО ЗОБОВ’ЯЗАНІ НАВЕСТИ ПОРЯДОК ВСІМА ЗАСОБАМИ, ПЕРЕДБАЧЕНИМИ ЗАКОНОМ.

Читайте також:Опозиція оголосила повну мобілізаціюЇжте, дітки, гнилі продукти!Читайте у новому номері газети «НЕДІЛЯ»

Новини Ужгорода