Світ шокований ситуацією в Україні і закликає до стриманості

Главная » Zakarpatpost » Світ шокований ситуацією в Україні і закликає до стриманості4w8xte9tqt-4721587

Президент Європарламенту Мартін Шульц стурбований загибеллю протестувальників у Києві і закликає усі сторони конфлікту до стриманості.

Про це він написав у своєму Твіттері. ”Шокований і засмучений повідомленнями про вбивства в Українв протестуючих, закликаю до стриманості та діалогу, насильство не є способом врегулювання кризи”, – написав євродепутат.

Міністерство закордонних справ Польщі закликало українську владу й опозицію до негайного діалогу. Про це в своєму Твіттері написав прес-секретар МЗС Польщі Марцин Войцеховський. ”Ми рішуче засуджуємо насильство в Києві і закликаємо обидві сторони конфлікту в Україні до негайного діалогу”, – написав він.

У свою чергу, американський сенатор Крістофер Мерфі закликав Віктора Януковича продемонструвати стриманість у вирішенні політичної ситуації в Україні. ”Спостерігаю за подіями в Києві з великою тривогою. Янукович повинен показати лідерство, стриманість, зараз більше, ніж будь-коли”, – написав він у своєму мікроблозі.

У МЗС Литви також закликали всі сторони утриматися від насильства. Міністр Лінас Лінкявічус написав у своєму мікроблозі: “Крок назад: запеклі зіткнення повернулися до Києва”. Він закликав до стриманості та зазначив “Політика має робитися в Раді, а не на вулиці”.

http://www.pravda.com.ua

Читайте також:Читайте у новому номері газети «НЕДІЛЯ»Їжте, дітки, гнилі продукти!Политолог: примирение власти и оппозиции вернет доверие инвесторов к Украине

Новини Ужгорода