Податківці з митниками подарували закарпатським військовим планшети

Главная » Заголовок » Податківці з митниками подарували закарпатським військовим планшети

Працівники ГУ Міндоходів Закарпаття подарували військовим планшети з вмонтованим GPS навігатором, для того, щоб бійці артилерійського полку змогли використовувати спеціальне програмне забезпечення під час бойових дій.

Члени первинної профспілкової організації ГУ Міндоходів у Закарпатській області активно підтримали пропозицію допомогти військовим. Відвідавши навчання з бойової підготовки, де гартують бійців для участі в АТО, передали захисникам України три спеціальні пристрої (планшети з вмонтованим GPS навігатором), для наведення та коригування стрілецької зброї. Тож, за допомогою встановленого на портативних пристроях спеціального програмного забезпечення, у військових є можливість проводити всі важливі розрахунки для наведення батареї на ціль в лічені секунди. Також використання планшетів в десятки разів збільшить швидкість підготовки та точність стрільби нашої артилерії.

– Добре відомо, що вміти стріляти – це важливо, але ще важливіше – влучати в ціль. Для того, аби прицілити батарею і зробити точний залп потрібно дуже довго готуватися, робити багато розрахунків та налаштувань, а кожна хвилина – це життя наших солдатів. Саме тому ці планшети вкрай необхідні. Один із пристроїв в рази спростовує роботу 4-5 людей. Ми дякуємо всім, хто долучається і робить усе можливе для підвищення обороноздатності держави і поліпшення умов служби бійців, – наголошує керівництво артилерійського батальйону, — повідомляє ГУ Міндоходів у Закарпатській області. 

По материалам http://zaholovok.com.ua/

Новини Ужгорода