Нардеп Пацкан оприлюднив заяву щодо арешту його майна

Заява народного депутата-закарпатця Валерія Пацкана з приводу інформації про арешт його майна.

Як писав Zaholovok.com.ua, сьогодні, 22 січня, у ЗМІ з’явилася інформація про арешт особистого майна нардепів, які причетні до Євромайдану та блокування їхніх рахунків. У коментарі Zaholovok.сom.ua заявляв, що ще нічого не знає про арешт майна.

Публікуємо текст заяви депутата:

Дорогі Українці!

Сьогодні всі ми опинилися в країні, котра ризикує втратити свою незалежність. В країні, в якій більше не йдеться про додержання прав людини, і таких базових свобод, як свобода слова, мирних зібрань тощо. Всі ми, як один, незважаючи на тиск і провокації, на реальну загрозу втратити не тільки все своє майно, але і життя, виходимо на площі і вулиці Києва. Бо розуміємо: відступати нема куди.

Ні для кого не секрет, що на всіх активістів Євромайдану чиниться психологічний тиск. Наразі можу спростувати інформацію, щодо арешту мого та інших активістів Євромайдану рахунків.

 У той же час, не дивлячись на всі чутки і неофіційні поради зупинитися і відступитися, я  відкрито заявляю: жоден психологічний тиск і шантаж, який зараз чиниться на мене особисто, на членів моєї родини і однопартійців не змусять нас відступити. Так само, як і мільйонів українців, які відкрито заявляють про свою непокору. Час владі усвідомити, що розстрілювати українців на вулицях не можна, що залякати нас не вийде. Жодні дії не зупинять той потужний рух, який повстав проти цієї влади.

Ми вимагаємо від Януковича зупинити дестабілізаційний процес в Україні!

Закликаю, прошу: українці, їдьте до Києва! Ви дуже тут потрібні. Досить бути «диванними політиками». Потрібно приходити на акції і в мирний спосіб, але відстоювати майбутнє України.

Валерій Пацкан

Народний депутат України, фракція УДАР

По материалам http://zaholovok.com.ua/

Новини Ужгорода