Ужгородець здобув золото на міжнародному турнірі з бадмінтону в Польщі

Главная » Трибуна » Ужгородець здобув золото на міжнародному турнірі з бадмінтону в Польщі

27-29 червня у столиці Польщі був організований відкритий міжнародний турнір зі швидкісного бадмінтону.

Турнір проходив на 10 тенісних кортах, за кубки боролися 105 учасників з 9 країн. Господарі турніру, особливо юніори, домінували не тільки в кількості учасників але також і на подіумах.

Незважаючи на несприятливі погодні умови турнір пройшов без проблем і затримок.

Медалі та кубки були розіграні в десяти категоріях, включаючи парні. У відкритій жіночій групі фіналісткою стала Агнес Дарніка з Угорщини, яка перемогла Дженніфер Гройне з Німеччини.

У відкритій категорії чоловіків переможцем став український спортсмен з ужгорода Михайло Мандрик, який без зусиль здолав шведа Мелькера Екберга 16-13, 16-8. Варто відзначити, що це його перша перемога і перший фінал на змаганнях такого рівня.

Також, у парі з Альоною Затварською вони зайняли почесне третє місце.