Відзавтра у Тячівській громаді через коронавіруус закриваються школи та дитсадки

Відзавтра у Тячівській громаді через коронавіруус закриваються школи та дитсадки

23  лютого в Тячівській міській раді відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації та комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій місцевого рівня. Про це повідомляє Тячівська громада.

На засіданні виступили головний лікар КЗ «Тячівська районна лікарня Тячівської міської ради», головний лікар ЦПМСД Тячівської міської ради та директор Тячівської районної філії державного управління Закарпатського обласного  лабораторного центру МОЗ України, які ознайомили членів штабу з епідемситуацією, пов’язаною із розповсюдженням коронавірусної хвороби  COVID-19  в населених пунктах Тячівської громади.

Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення  штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації місцевого рівня вирішив призупинити на період з 24 лютого по 9 березня 2021 року:

1.      Відвідування закладів загальної середньої та дошкільної освіти Тячівської міської територіальної громади із переведення учнів шкіл на дистанційну форму навчання.

2.      Відвідування закладів позашкільної освіти, в тому числі – проведення занять у спортивних секціях/групах.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнУкраїна оновила зони карантину: Закарпаття в «помаранчевій» зоні

23 лютого 2021р.

Теги: карантин, коронавірус, Тячів