64-%d1%80%d1%96%d1%87%d0%bd%d0%b8%d0%b9-%d0%bf%d0%b5%d0%bd%d1%81%d1%96%d0%be%d0%bd%d0%b5%d1%80-%d1%8f%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%be-%d1%83-%d0%b2%d0%b5%d0%bb%d0%b8%d0%ba%d0%be%d0%bc%d1%83-%d0%b1%d0%b5-2

64-річний пенсіонер, якого у Великому Березному побив прикордонник, розповів про обставини події (ВІДЕО)

64-річний пенсіонер, якого у Великому Березному побив прикордонник, розповів про обставини події (ВІДЕО)

У понеділок 22-річний військовослужбовець прикордонного відділу «Великий Березний» побив чоловіка поблизу цілодобового магазину. У поліції відкрили кримінальне провадження та передали матеріали справи у Державне бюро розслідувань.

64-річний пенсіонер Василь Гайданка на наступний день пішов у поліклініку знімати побої. Розповідає: у понеділок вранці чоловіки у магазині запропонували йому випити газованої води. Алкогольних напоїв, за його словами, не вживали:

«Близько 5-ї ранку мені щось захотілося курити – закінчились сигарети. А в нас тут «круглосутка» працює. Два хлопці – прикордонники – мені кажуть: «Дядя Вася, випийте стаканчик «Тархуна» з нами». Я відповів: «Та раді Бога»! Я бачив, що трошки чоловік неадекватний. Та думаю, краще не відмовляти йому. Я взяв пачку сигарет та й пішов додому. А тут ні з того ні з сього, цей молодик підбігає. Бах! Я не зрозумів, що сталося», – каже Василь Гайданка.

64-річний пенсіонер, якого побив прикордонник пішов до лікарні для зняття побоїв

64-річний пенсіонер, якого побив прикордонник пішов до лікарні для зняття побоїв

Відео побиття опублікував у мережі Facebook місцевий мешканець Владислав Пугінський. Чоловік – учасник АТО. Після побаченого прийшов до відділення поліції у Великому Березному.

«Прийшли близько 20-ти свідомих хлопців. То мене сильно потішило, що є в нас ще люди, котрі можуть вийти і вступитися за пенсіонера. Я ще особисто написав заяву до поліції, щоб мене долучили до справи, як заявника. Щоби мою публікацію долучили до справи. І щоби я міг дивитися, як буде наповнюватися ЄРДР. Як вони будуть вносити відомості, і як буде слідство йти», – зазначив Владислав Пугінський.

Голова ОСББ, де розміщений магазин, Тарас Руський розповів: неодноразово звертався до селищної ради, аби обмежити роботу маркету у нічний час.

«У законі прописано чітко: якщо магазин знаходиться на першому поверсі житлового приміщення, а також продає алкогольні напої, встановлюється графік роботи з узгодженням мешканців. Раніше працював аналогічний магазин і систематично впродовж місяця було близько 10-ти подібних конфліктів», – повідомив Тарас Руський.

64-річний пенсіонер, якого побив прикордонник пішов до лікарні для зняття побоїв

22-річний військовослужбовець працював у прикордонному відділі «Великий Березний». Наразі його відсторонили від роботи. За словами речниці Чопського прикордонного загону Ольги Трачук, триває службове розслідування.

«Вірогідно, він буде звільнений з лав ДПСУ. Це було у позаслужбовий час. Проте це ніяк не зменшує його відповідальності і не буде ніякого поблажливого ставлення. Дана особа не відповідає вимогам, які ставляться перед військовослужбовцями держприкордонслужби», – розповіла Ольга Трачук.

10 червня 2020р.

Теги: прикордонник,