19-%d0%b8%d0%b9-%d1%84%d1%83%d1%82%d0%b1%d0%be%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%b8%d0%b9-%d1%82%d1%83%d1%80%d0%bd%d1%96%d1%80-%d0%b6%d1%83%d1%80%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d1%96%d1%81%d1%82%d1%96%d0%b2-%d0%b7%d0%b0-2

19-ий футбольний турнір журналістів Закарпаття відбувся до професійного свята

19-ий футбольний турнір журналістів Закарпаття відбувся до професійного свята

Особливістю цьогорічного турніру було те, що він став першим спортивним заходом в області після послаблення карантину. Не змінювати давні традиції лідер обласної галузевої профспілки Наталія Товтин вирішила враховуючи те, що закарпатські журналісти дуже хотіли пограти у футбол напередодні свого професійного свята — Дня журналіста.

Зрозуміло, що було витримано усі вимоги щодо проведення спортивних змагань в умовах карантину. Так, усі гравці перед турніром у рамках карантинного контролю за участі лікаря пройшли температурний скринінг і були допущені до змагань.

На урочистій церемонії відкриття турніру журналістів привітали голова оргкомітету, голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, заступник голови Закарпатської асоціації футболу Віктор Качур, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Віталій Мещеряков.

Змагання проводилися в одне коло. Крім команд ЗМІ, поза конкурсом в них взяли участь ветерани футбольної команди «Радванка».

Про напружений характер змагань свідчить те, що у підсумку три команди набрали однакову кількість очок. Переможця визначили за різницею забитих і пропущених м’ячів.

В результаті перше місце вперше завоювала збірна команда журналістів міста Берегова (граючий тренер Олександр Сільченко).  Срібними призерами стали футболісти команди «Спорт тайм», бронзовими — футбольного сайту «Лобда».

На урочистій церемонії закриття турніру голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин  вручила перехідний красень-кубок команді  з міста Берегова. В церемонії нагородження також взяв участь голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран. Усі команди-учасниці нагороджені грамотами, матеріальною винагородою та пам’ятними призами організаторів, а гравці команд-призерів – дипломами.

Приз наймолодшого гравця турніру отримав Юрій Лаб’як («Лобда»), а найстаршого — 69-річний Саболч Нігріні (угорськомовна газета «Карпаті Ігоз Со»).

Сергій Баранчиков, пресцентр Закарпатської облпрофради

06 червня 2020р.

Теги: турнір, футбол, журналісти