%d1%8f%d0%ba-%d0%b7%d0%b1%d1%96%d0%bb%d1%8c%d1%88%d0%b8%d1%82%d0%b8-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b4%d1%83%d0%ba%d1%82%d0%b8%d0%b2%d0%bd%d1%96%d1%81%d1%82%d1%8c-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b5%d0%be%d0%ba%d0%b0-2

Як збільшити продуктивність відеокарти?

Якщо вашему комп’ютеру стало важко обробляти зображення та відео, настав час оновити відеокарту та збільшити її продуктивність. Це можна зробити кількома способами, навіть не купуючи новий відеоадаптер.

Від чого залежить продуктивність роботи відеокарти?

На швидкість роботи карти найбільше впливають такі параметри:

— частота GPU;

— обсяг і розрядність шини відеопам’яті.

Чіп GPU — це графічний процесор, який відповідає за швидкість візуалізації інформації. Чим вища його частота, тим швидше відбувається відтворення графіки. Різні моделі чіпів від виробників AMD та Nvidia можна знайти на сайті https://allo.ua/ua/videokarty/. Якщо вам потрібна нова карта з доставкою по Закарпаттю або приклад для порівняння зі своїм відеоадаптером, ви зможете швидко обрати необхідні характеристики за допомогою фільтрів.

Обсяг пам’яті визначає кількість інформації, яка може зберігатися пристроєм. Розрядність, шо вимірюється в бітах, показує, скільки інформації за секунду передається до графічного процесору та назад.

Як прискорити карту?

Для прискорення карти можна використати декілька рекомендацій:

оновити драйвер;

-налаштувати параметри роботи;

— встановити утиліти або програми.

Оновлювати драйвер необхідно на офіційному сайті виробника вашого відеоадаптеру. Утиліти та програми, серед яких Nvidia Inspector, RivaTuner, MSI Afterburner, також краще завантажувати на сайтах виробників. Ці додатки оптимізують або знижують навантаження на відеоадаптер, іноді за рахунок якості зображення.