Цими вихідними Закарпатський драмтеатр покаже три вистави

Цими вихідними Закарпатський драмтеатр покаже три вистави

Після виходу з карантину Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв став грати на власній сцені чотири вистави щотижнево. Такої продуктивності найбільший театр області ще не демонстрував за часів незалежності України.

У суботу, 26 вересня, та у вівторок, 29 вересня, Закарпатський муздрамтеатр покаже о 18.30 на малій сцені неймовірну історію двох закоханих «Same time, next year» («Наступного року в цей же час») американського драматурга та сценариста Бернарда Слейда, володаря премії «Оскар», що вже є класикою сучасної драматургії. Парадоксальна вистава про коханців у постановці заслуженого артиста України Михайла Фіщенка дає можливість збагнути, що сім’я – це великий дар, який слід оберігати.

У неділю, 27 вересня, о 12.00, на малюків чекає музична казка А.Хаїта «День народження кота Леопольда». Весела історія про злих мишенят та інтелігентного кота приваблює глядачів інтерактивністю та бешкетністю. А о 18.00 на великій сцені покажуть блискучу комедію турецького драматурга Азіза Несина «Задуши мене в обіймах» про любов, самотність та вічну молодість душі. Обидві недільні вистави поставив лауреат премії імені братів Шерегіїв, режисер Олександр Саркісьянц.