У Тячіській ОТГ активно розвивається молодіжний рух (ФОТО)

У Тячіській ОТГ активно розвивається молодіжний рух (ФОТО)

Наразі активна молодь Тячева реалізовує вже кілька молодіжних ініціатив та проєктів. Зокрема,  «Мандрівний молодіжний центр» від  платформи «Київський Діалог» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Він спрямований на те, щоб вся молодь Тячівської ОТГ могла долучитись до активного життя та покращення свого ж дозвілля в громаді. Команда центру їздить по кожному населеному пункту громади з різними заходами, такими як кіновечори, екоакції тощо.

«Сьогодні у нас вже діє Медіа-школа від молодіжного хабу BULB, де молодь може навчитись керувати квадрокоптером, знімати та монтувати відео; розмовний клуб з вивчення англійської мови, в якому донедавна була волонтерка з Корпусу миру Марго Вільямс, – розповідає заступник голови Молодіжної ради Тячівської ОТГ Микола Чех. Міська влада нас підтримує у всіх починаннях – нам дуже пощастило з керівниками громади, адже будь-яка молодіжна ідея має підтримку».

В найближчих планах молодіжного руху Тячівської ОТГ – відкриття молодіжного центру в селі Руське Поле. Також, співпраця та реалізація спільних проєктів з молодіжними центрам інших закарпатських міст та селищ, зокрема Батьова. Амбітна мета – створення мережі молодіжних центрів та об’єднань у кожній громаді Закарпаття.

«Молодіжний простір є свого роду просвітницьким центром, який існує для того, щоб задовольнити здорові потреби молодого населення громади. В такому просторі виховуються майбутні лідери, ті, хто буде розбудовувати громаду та державу в цілому, – каже Микола Чех. В нас час молоді люди здебільшого пасивні, тобто в них майже відсутня громадська позиція, розуміння влади, знання про те, як діє влада на місцях. А такі об’єднання як молодіжні центри, молодіжні ради допомагають організувати молодь навколо однієї мети».

Закарпатське РВ АМУ

16 вересня 2020р.

Теги: розвиток, молодь