У Тячеві встановили фотопанно зі світлинами з життя міста, портретами тячівців та відомих гостей райцентру (ВІДЕО)

У Тячеві встановили фотопанно зі світлинами з життя міста, портретами тячівців та відомих гостей райцентру (ВІДЕО)

Городяни приємно здивовані сюрпризом. Багато хто відшукав на фотостіні і власні фотознімки. Масштабний фотоколаж став частиною облаштованого нещодавно вуличного молодіжного центру по вулиці Незалежності у Тячеві. Колись на цій стіні було розміщено фотопанораму міста, але з часом вона втратила естетичний вигляд та потребувала заміни.

Нове фотопанно у 15 метрів завширшки та у два з половиною метри висотою змонтували з чотирьох з половиною тисяч фотографій. На них – миттєвості історії Тячева, міські свята, спортивні та мистецькі події, фотопортрети мешканців. Багато тячівців відшукали на стіні власні фотознімки, побачили друзів та знайомих.

Як повідомили у міськраді, дизайн креативного проєкту розробив тячівець Андрій Бісько́. Автори проєкту кажуть: всі використані світлини були взяті з фотоархіву Тячівської міської ради, починаючи з 2017-го року, а також із відкритих джерел – публічних сторінок у соцмережах тощо.

Жителі міста сприйняли таку ідею позитивно і кажуть: унікальне фотопанно одразу привернуло увагу городян. Для багатьох воно стало приємним сюрпризом. Люди кажуть: фотопанно не лише прикрашає місто, а й об’єднує його мешканців та дарує позитивні емоції.

09 лютого 2021р.

Теги: фотопанно, світлини, портрети