%d1%81%d0%be%d0%bd%d1%8f%d1%87%d0%bd%d0%b0-%d0%b5%d0%bd%d0%b5%d1%80%d0%b3%d1%96%d1%8f-%d1%8f%d0%ba-%d0%b1%d1%96%d0%b7%d0%bd%d0%b5%d1%81-%d1%87%d0%be%d0%bc%d1%83-%d1%86%d0%b5-%d0%b2%d0%b8%d0%b3%d1%96-2

Сонячна енергія як бізнес: чому це вигідно

Сонячна енергія як бізнес: чому це вигідно

Сонячна енергетика – одна з найперспективніших сфер, де можна започаткувати та вести досить ефективний таприбутковий бізнес. До того ж всі фінансові вкладення в цю справу окуповуються за відносно короткий термін.

Враховуючи той факт, що ціна на електроенергію завжди буде зростати, як, власне, і попит, це стимулює багатьох бізнесовців інвестувати саме в дану справу, в тому числі і в альтернативну енергетику.

Серед ключових переваг технологій сонячної енергетики можна виокремити:

  • Тривалий експлуатаційний термін сонячних елементів;
  • СЕС працюють абсолютно безшумно;
  • Можливість реалізувати вироблену електроенергію за спеціальним тарифом;
  • Вкладення в СЕС окуповуються за 5 років, а то й швидше.

Як можна заробити на сонячній енергії

Коли мова йде про інвестиції в альтернативну енергетику, тут виникає цілком логічне питання: а як саме на цьому можна мати дохід? Тут є декілька шляхів налагодження прибуткового бізнесу.

Продаж електроенергії за «зеленим» тарифом 

Зараз в Україні створюють максимально комфортні умови для розвитку ринку альтернативної енергетики. Тому юридичні та навіть фізичні особи мають змогу продавати вироблену з відновлювальних джерел електроенергію державі за спеціальним «зеленим» тарифом, котрий, до речі, зараз є одним з найвищих у Європі та й світі.

Для того, аби мережеві сонячні електростанції давали прибуток за «зеленим» тарифом, потрібно, опісля отримання всіх дозвільних документів, укласти угоду з державним підприємством «Енергоринок», котрий, до слова, і є основним покупцем всієї електроенергії, виробленої різними шляхами.

Започаткування виробництва тієї чи іншої продукції, що передбачає значні енергозатрати 

Використовувати електроенергію, вироблену з допомогою СЕС, можна на будь-якому виробництві, де без енергії навряд чи вдасться обійтись. Враховуючи те, що промислове устаткування споживає чимало електроенергії, маючи на підприємстві власну сонячну електростанцію, можна не тільки забезпечити повну автономність виробництва, але й формувати оптимальну цінову політику на виготовлену продукцію, а відтак відчутно збільшити її реалізацію.

Реалізація «зеленої» електроенергії невеликим підприємствам 

Можна запросто укласти угоду з представниками малого бізнесу щодо продажу виробленої на СЕС електричної енергії. Певна річ, в такому випадку власник сонячної електростанції конкуруватиме з державою, проте якщо запропонувати підприємцям вигідні умови чи спеціальні пропозиції, є всі підстави сподіватися на успіх.

Як встановити сонячну електростанцію 

Для того, аби розпочати власну справу у галузі альтернативної енергетики, слід, перш за все, обрати компанію, котра не тільки розробить проєкт СЕС, але й забезпечить її монтаж і введення в експлуатацію.

Понад 18 років на ринку альтернативної енергетики успішно функціонує інжинірингова компанія «ВЕМА ЗАХІД», котра на професійному рівні займається проєктуванням та будівництвом мережевих сонячних електростанцій. Підприємство має власну проєктну групу висококваліфікованих фахівців та відповідну ліцензію на проведення всіх будівельно-монтажних робіт. До того ж ведеться ретельний контроль виконання робіт на всіх етапах.

Більше того, компанія завжди лояльно ставиться до власних клієнтів, а тому завжди готова надати всі необхідні консультації з тих чи інших питань, зокрема, як отримати ліцензію чи підключити так званий «зелений» тариф.

Якщо Вас зацікавила інвестиція в СЕС і у Вас виникли певні запитання або труднощі, фахівці компанії «ВЕМА ЗАХІД» завжди готові допомогти та надати вичерпну інформацію.

Раніше Zaholovok.com.ua писав Як і з чим носити довгий кардиган