%d0%bf%d0%b0%d0%bf%d0%b0-%d1%80%d0%b8%d0%bc%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d0%b2%d0%b8%d1%81%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%b2-%d1%81%d0%bf%d1%96%d0%b2%d1%87%d1%83%d1%82%d1%82%d1%8f-%d0%b7-%d0%bf%d1%80-2

Папа Римський висловив співчуття з приводу смерті єпископа Шашіка

Папа Римський висловив співчуття з приводу смерті єпископа Шашіка

Послання підписане Кардиналом П’єтро Пароліном, Державним секретарем Святого Престолу, та скероване Його Преосвященству Владиці Кир Нілу Юрію Лущаку.

Його Преосвященство
Кир Ніл Юрій Лущак, O.F.M.
Помічний Єпископ
Мукачівської Греко-Католицької Єпархії

Святіший Отець Франциск, проінформований про передчасну смерть Преосвященного Владики Мілана Шашіка, доручає його душу Божому милосердю і випрошує благодать вічної участі у славі Воскреслого Господа Ісуса Христа, а також висловлює вдячність за всіляке добро, котре померлий Владика звершив у своєму житті, як священик, член місійної монашої Спільноти Св. Вікентія де Поль, працівник Апостольської Нунціатури в Києві, Апостольський Адміністратор, а згодом Єпархіальний Єпископ Мукачівської греко-католицької Єпархії із осідком в Ужгороді.

До останнього дня, світлої пам’яті Владика Мілан, з пастирською ревністю дбав про духовний розвиток довірених йому вірних, будучи для них справжнім та люблячим духовним батьком, турботливо піклувався про розвиток важливих єпархіальних інституцій, а також клопотався про будівництво храмів та каплиць. особливої уваги заслуговує його невтомна праця скерована на збереження пам’яті про багатьох мучеників із Мукачівської Церкви, які власною кров’ю засвідчили вірність Христові, Католицькій Церкві Та Єпископу Рима.

Його Святість в молитві доручає Господу Богу родину Владики Мілана, духовенство і вірних Мукачівської Єпархії, а також усіх хто бере участь у похоронних урочистостях і від усього серця уділяє усім Апостольське Благословення.

Ватикан, 16 липня 2020 р.

П’єтро Кард. Паролін
Державний Секретар

18 липня 2020р.

Теги: Шашік, Папа Римський, Франциск, смерть, співчуття