%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d1%81%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d1%80-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b6%d0%b8%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d1%82%d0%b0-%d0%b3%d1%83%d1%80%d1%82-%d0%be%d0%bb-%d1%96%d0%b2-2

Олександр Положинський та гурт «Ол.Ів.’Є» презентували кліп на пісню про вільний Свидовець

Олександр Положинський та гурт «Ол.Ів.’Є» презентували кліп на пісню про вільний Свидовець

Сьогодні, 5 червня, у Всесвітній день захисту довкілля, відбулася онлайн-презентація першого відеокліпу гурту «Ол.Ів.’Є» – творчого тандему Олександра Положинського та Івана Марунича. Кліп на пісню «Free Svydovets» знімали в унікальному куточку Українських Карпат – на гірському масиві Свидовець, який знаходиться під загрозою знищення через плани збудувати там гігантський гірськолижний курорт.

«Free Svydovets» – другий студійний і поки що єдиний позаальбомний сингл гурту «Ол.Ів.’Є». Слова та музика до пісні були написані минулого літа під час табору екологічних активістів «Green Camp», учасники якого відвідали найбільш мальовничі місцини Свидовця та висловили свою підтримку руху Free Svydovets. Цей волонтерський рух виступає за збереження цього унікального масиву в Українських Карпатах і, на противагу ідеї будівництва мега-курорту, працює у напрямку розвитку туризму, дружнього до природи.

«Свидовець – прекрасний. Свидовець – важливий. І цінний він саме в такому вигляді – ледь цивілізованому, більше – сходженому, менше – з’їждженому. Я би дуже хотів, щоб таким він і лишався. В міру диким, в міру доступним», – каже Олександр Положинський. 

«Місцевим активістам та екологам важко протистояти натиску потужної спайки великої політики з великим бізнесом. Єдина надія спротиву – на масову підтримку простих громадян України та міжнародних організацій. Ми з Ол.Ів.’Є підтримуємо, як можемо. Закликаємо до цього й інших. Свидовець має бути вільним!», – додає артист.

Дізнатись більше про Свидовець: https://freesvydovets.org/