%d0%bd%d0%b0-%d0%b7%d0%b0%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%bf%d0%b0%d1%82%d1%82%d1%96-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%96%d1%86%d1%96%d1%8f-%d0%bd%d0%b0%d0%ba%d1%80%d0%b8%d0%bb%d0%b0-%d0%bc%d0%b5%d1%80%d0%b5-2

На Закарпатті поліція «накрила» мережу ігротек та її організаторів

На Закарпатті поліція «накрила» мережу ігротек та її організаторів

Працівники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області розслідують справу щодо функціонування ігротек в місті Берегово. Так, в ході досудового розслідування оперативники Управління карного розшуку спільно з обласними слідчими викрили організоване злочинне угруповання та припинили його незаконну діяльність.

Поліцейські встановили, що 45-річний берегівчанин, маючи на меті незаконне збагачення і усвідомлюючи, що самостійно не впорається з реалізацією свого плану, залучив до злочину ще 5 осіб.

Організатор чітко розподілив ролі кожного з учасників даного угруповання. Серед виконавців була й неповнолітня дівчина, яка працювала адміністратором і касиром закладу та забезпечували фізичну можливість клієнтам взяти участь у азартних іграх.

Лідер угруповання запевнив своїх спільників, що їхня злочинна діяльність не буде викрита правоохоронцями за умови чіткого виконання обумовленого плану дій.

Відповідно до вище згаданого плану перед злочинцями постала низка завдань — орендувати приміщення, придбати та встановити ігрову техніку, обладнати робочі місця для касирів та адміністраторів, забезпечити технічне обслуговування та підшукати персонал. Діяльність ігротек злочинці замаскували під лотерейний бізнес.

В результаті довготривалої оперативної роботи поліцейським вдалося припинити незаконну діяльність 5 гральних закладів у Берегові, які функціонували в різних куточках міста, а саме: по вулиці Суворова, Мукачівській, Богдана Хмельницького та два заклади на вулиці Мужайського.

Всім учасникам організованого злочинного угруповання слідчі поліції вже повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.28 – ч.1 ст. 203-2 КК України, тобто зайняття гральним бізнесом. Найближчим часом справу буде скеровано з обвинувальним актом до суду, — інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області