Митник, що пропустив через кордон на Закарпатті авто із понад 180 пачок сигарет, відповідатиме перед судом

Митник, що пропустив через кордон на Закарпатті авто із понад 180 пачок сигарет, відповідатиме перед судом

Слідством встановлено, що посадовець провів митне оформлення автомобіля, номерний знак якого різнився із тим, що вказаний у документах. При цьому митник не надав цьому значення і умисно вніс в інформаційну систему АСМО «Інспектор» недостовірні відомості, надавши водієві право безперешкодно виїхати за межі України.

У подальшому, під час прикордонного контролю на українській стороні, у вказаному транспортному засобі виявлено понад 180 тис пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі П’ятого слідчого відділу (з дислокацією у м. Ужгороді) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, за процесуального керівництва обласних прокурорів.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

02 квітня 2021р.

Теги: митник, авто, сигарети