%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%8f%d0%bd%d0%b8%d0%bd-%d1%8f%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d0%bd%d1%96%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b8-%d0%bd%d0%b5-%d0%b2%d0%b8%d1%85%d0%be%d0%b4%d0%b8%d0%b2-%d0%b7%d1%96-2

Львів’янин, який ніколи не виходив зі свого села, заблукав у Мукачеві

Чоловік, який вперше виїхав із свого рідного села на Львівщині, заблукав у Мукачеві. Поліцейські, спільно з працівниками Державної служби надзвичайних ситуацій, розшукали його близько опівночі. Загроз життю та здоров’ю жителя сусідньої області нема

Вчора, 18 червня, близько 17.00 години до поліції звернувся 58-річний львів’янин, водій вантажівки. Чоловік повідомив, що близько першої годин ночі його товариш, який приїхав разом з ним із с.Заболотці Львівської області, вийшов із салону авто, де вони відпочивали, і не повернувся. 

До пошуків жителя сусідньої області, окрім працівників слідчо-оперативної групи, кримінальної поліції Мукачева, долучились і рятувальники. Як з’ясували, усі особисті речі, одяг, телефон 48-літній львів’янин залишив у автомобілі.  

Після кількагодинних пошуків, близько опівночі його  розшукали. Зі слів знайденого, він  ніколи не виїжджав за межі свого села. Тож, опинишись  вночі на вулиці міста, він втратив орієнтир і загубився. Майже добу чоловік блукав містом, а повернутись до стоянки, де знаходилась їхня вантажівка, не зміг. Зараз з розшуканим все добре, загроз для його життя чи здоров’я немає.

Поліція переконливо звертається до громадян легковажно не ставитись до подібних випадків та постійно підтримувати зв’язок з близькими та рідними. У разі виникнення потреби правоохоронці радять негайно звертатись за допомогою до поліції або телефонувати за номером «102».

Відділ комунікації поліції Закарпатської області