Завтра в Ужгороді відбудеться ґеднерна медіа-кав’ярня. Говоритимуть про роль жінок у суспільно-політичному просторі

 У середу, 16 вересня, о 16:00 відбудеться ґеднерна медіа-кав’ярня, яку проводить Ужгородський прес-клуб у конференц-залі ресторану «Емігранд».

«Для чого ці квоти? Жінки мають такі самі права, що й чоловіки, для чого їм створювати окремі умови?». «Ніхто не забороняє жінкам іти у владу – вони самі не хочуть». «Ну ясно, як вона прийшла на цю посаду!» Часто доводиться чути це і в приватних розмовах, і в публічних дискусіях. Із чим насправді стикаються жінки, йдучи в політику або вже будучи в ній? Як гендерні стереотипи впливають на вибір жінок і чим вони шкідливі не лише для них, а й суспільства загалом? 

Як жінкам ставати більш видимими в медіа, а медійникам припинити поширювати стереотипи та сексистський контент про жінок у політиці? 

Про це говоритимемо під час Гендерної медіа-кав’ярні

Ключові спікерки:

— Мар’яна Колодій, директорка Закарпатського обласного центру ґендерної освіти при УжНУ;

— Ольга Беца, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області;

До участі в медіа-кав’ярні запрошуємо журналісток/журналістів закарпатських медіа, громадських активісток/активістів, блогерів/блогерок, яким цікава тематика. 

_________________

Захід відбувається в межах проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики», що реалізовується Волинським прес-клубом у партнерстві з Гендерним центром, Незалежною громадською мережею прес-клубів України та за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews