%d0%b2%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%b2%d1%88%d0%b8-%d0%b7%d0%b0%d0%bf%d1%96%d1%80%d0%bd%d1%96-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%82%d1%80%d0%be%d1%97-%d0%b3%d0%b0%d0%b7%d0%be%d0%b2%d0%b8-2

Встановивши запірні пристрої, газовики «поділили» Нижнє Селище навпіл

Фахівці Хустського відділення АТ «Закарпатгаз» ліквідували витік на підземному газопроводі по вулиці Центральній у Нижньому Селищі. На цьому ж газопроводі середнього тиску вони встановили запірні пристрої. Для мешканців це означає, що у разі необхідності, а саме для проведення аварійно-ремонтних робіт, газопостачання припинятимуть лише половині села. До цього часу для проведення таких робіт доводилося позбавляти газопостачання Нижнє Селище повністю.

За словами керівника Хустського відділення АТ «Закарпатгаз» Василя Бенци, роботи тривали впродовж трьох днів. Проводили їх десятеро фахівців.

«Тепер ми маємо змогу відключати від газопостачання лише ту частину села, в якій слід проводити роботи. Це, в першу чергу, зручно споживачам. Всі роботи, починаючи із закупки необхідних матеріалів, здійснення робіт, закінчуючи оплатою праці, фінансуються за рахунок тарифу на розподіл. Тому, коли мене питають, чи сплачувати за розподіл, або ж як частіше люди кажуть — доставку, я показую їм пророблене і пояснюю, за які кошти це все здійснюється. У більшості випадків питання відпадають автоматично», — поділився керівник Хустського відділення АТ «Закарпатгаз» Василь Бенца.

Витік газу під землею було виявлено під час планового обходу фахівцями служби комплексно-приладового обстеження. Спочатку газовики ліквідували витік, а потім приступили до робіт зі встановлення запірних пристроїв.

Сьогодні, 23 липня, газопостачання мешканцям Нижнього Селища буде відновлено повністю. У цьому населеному пункті майже 700 дворогосподарств використовують у побуті газ, — повідомляє пресслужба АТ «Закарпатгаз»