100 тонн львівського сміття «впіймали» у Глухові на Сумщині

100 тонн львівського сміття «впіймали» у Глухові на Сумщині

Поліція Сумської області вимагає від мера Глухова Мішеля Терещенка пояснень, хто давав дозвіл на незаконне ввезення 100 тонн львівського сміття, вантажівки з яким вчора були затримані на території міста.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

Зокрема, поліцейськими було затримано дві вантажівки МАН, догори завантажених відходами, які прямували в місто Глухів Сумської області зі Львова

100 тонн львівського сміття «впіймали» у Глухові на Сумщині
Як повідомляється, близько півночі 30 жовтня працівники поліції, які несли службу на автодорозі Київ-Кіпті-Бачівськ, помітили два вантажних автомобілі, які прямували в бік Глухова. Вони привернули увагу неприємним запахом. Це викликало підозри щодо їхнього вантажу. Поліцейські наздогнали транспортні засоби і попросили у водіїв документи. Документів не виявилося.
Зі слів чоловіків в причепах знаходилась макуха — пресоване насіння соняшника. Після того як на місце була викликана слідчо-оперативна група, останні таки зізнались — перевозили відходи та звичайне сміття.

100 тонн львівського сміття «впіймали» у Глухові на Сумщині
Знайшлась і товаротранспортна накладна. В ній було зазначене лише місто відправник та місто, де автівки повинні бути розвантажені — Глухів, Сумська область. Зі слів водіїв, вони лише наймані перевізники, а в Глухові їх повинна була зустріти людина і надати подальші вказівки щодо вантажу.
 
Поліцейські подію зареєстрували і проводять перевірку, в рамках якої вже підготовлено звернення до мера м.Глухів з проханням роз’яснити ситуацію та повідомити про відповідне рішення відвантажувати львівське сміття на місцевому сміттєзвалищі. Самі ж сміттєвози поліцейські супроводили за межі області.

Загрузка...

Leave a Comment