Нову спільноту творитимуть сестри зі словенської та хорватської провінцій.

На цю урочисту подію приїхали генеральний настоятель Місійного Згромадження о. Томаж Мавріч СМ, новий настоятель віце-провінції св. Кирила і Мефодія о. Ян Тчоп СМ, провінціальна настоятелька з Хорватії с. Кая Любас, провінціальна настоятелька зі Словенської провінції с. Славіца Лесьяк, гості та друзі з України. Службу Божу очолив єпископ Мукачівської дієцезії РКЦ Його Преосвященство Антон Майнек OFM.

Владика щиро подякував та висловив радість з відкриття спільноти сестер, які прагнуть допомагати бідним та свідчити про Євангеліє прикладом життя. Наголосив на словах Івана Павла ІІ, щоб сестри не боялись труднощів: "Не бійтесь труднощів. Не бійтесь братись за важкі справи і робити їх".

У цей день відбулось освячення дому, де житимуть сестри Йожіца та Іванчіца, які повні натхнення та завзяття і вже готові взятись за роботу.

Хоча зранку до обіду йшов дощ, це не вплинуло на настрій – адже це Боже благословення доброго початку.

Ввечері гості мали можливість відвідати гору з Хресною Дорогою, яку побудував п. Штефан Вальо, місцевий підприємець у 2001 році (9-ти метровий дубовий хрест, 14 капличок-стоянь, дорогу, яка оперезує всю гору і поєднує стояння) і тепер кожен має можливість прийти і помолитись. І на самій горі побачити красу Перечина та його околиць, інформує Місійне Згромадження св. Вікентія де Поля.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ