%d1%83%d0%b6%d0%b3%d0%be%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%ba%d0%b0-%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bb%d0%b0-%d1%87%d0%b5%d0%bc%d0%bf%d1%96%d0%be%d0%bd%d0%ba%d0%be%d1%8e-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d0%b8-%d0%b7-2

Ужгородка стала чемпіонкою України з тенісу (ФОТО)

Про перемогу ужгородки повідомив голова обласного осередку Асоціації спортивних журналістів України Василь Гаджега.

У складі збірної Закарпаття (тренер — Руслана Дичка) було 5 вихованців закарпатської школи тенісу — МС України Василь Єгоров та Тетяна Дичка з Ужгорода, а також Ірина Русин й Мар’яна Маслей з Мукачева. У парному розряді серед дорослих 17-річна ужгородка Тетяна Дичка разом із Владленою Боковою (с. Святопетрівське, Києво–Святошинський район) вибороли золоті медалі.

До речі, дівчата у всеукраїнському рейтингу займають відповідно 21–ше та 23–третє місця

В 1/8 фіналу на корт вийшли пари Тетяна Дичка (Ужгород) – Владлена Бокова (Святопетрівськ, Києво–Святошинський район). Їх суперницями стали   сестри–киянки Катерина та Дарина Дятлови. Ужгородка з партнеркою цей поєдинок виграли з досить переконливим рахунком 2:0 (6:3 та 6:3).

У чвертьфінал   наша пара зустрілася з дуетом Анастасія Лопата (Київ) – Марія Вишкіна (Харків). Ця гра теж без будь-яких проблем була виграна — 2:0 (6:2 та 6:2).

Найважчим матчем для Руслани та Владлени на чемпіонаті України був півфінальний поєдинок. На корті з однієї сторони пара Дарина Єсипчук (Київ)–Карина Качур (с. Святопетрівське) та Дичка–Бокова. Наші дівчата дебютували чудово і вели у рахунку 3:0. Але вже за кілька хвилин рахунок став ничийним, а далі суперниці вирвалися вперед — 4:5. Далі обмінялися очками — 5:6. І лише у тай–брейку нашим дівчатам вдалося вирвати перемогу — 7:6. У другому сеті — 6:4).

Фінал завершився переконливою перемогою пари з ужгородкою у складі — з рахунком 2:0. У головному матчі на корт вийшли Тетяна та Владлена з одного боку сітки та А. Пінаєва (Бровари) – І. Микитин (Трускавець) – з іншого.