Закарпатець за вбивство вагітної дружини «загримить» на 8 років

Саме такий вид покарання Мукачівський міськрайонний суд призначив 28-літньому мешканцю с.Копинівці Мукачівського району.

Будучи напідпитку чоловік забив дружину до смерті. Остання перебувала на 4 місяці вагітності.

Новорічно-Різдв`яні свята 2014 року для родини з с.Копинівці закінчились трагедією. Під час сварки чоловік, «виховуючи» 24-літню дружину кулаками, забив її до смерті, залишивши двох маленьких дітей (5 та 6 років) практично сиротами.

Як з`ясувало слідство, ввечері, повернувшись від гостей, між подружжям виникла сварка. Чоловік, приревнувавши дружину і запідозривши у зраді, почав бити її. Відтак, він вдарив жінку в груди і та в пала на підлогу. Тоді почав добивати руками й ногами. Коли мати двох дітей вже не пручалася, співмешканець притягнув її до ліжка і залишив там ночувати.

Зранку, побачивши, що жінка, хоч і синя від побоїв, проте дихає, далі пішов у село за чаркою. Однак, там довго не затримався. За ним прибігли родичі, котрі повідомили, що дружині вже зовсім погано. Тоді «турботливий» чоловік викликав швидку. Але її приїзду жінка вже не дочекалась. Від отриманих тяжких травм потерпіла померла.

Так, за част.2 ст.121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження), за якою мукачівця притягнуто до кримінальної відповідальності, чоловіку призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 8 років.

Правоохоронці вкотре наголошують та попереджують! Насильство в сім’ї стало найпоширенішою формою агресії в сучасній державі. Статистичні дані свідчать, що близько 30-40 % тяжких насильницьких злочинів вчиняється саме в сім’ї та під дією алкоголю. Тож, будьте обачними і виваженими, особливо щодо вживання алкогольних напоїв.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС.

Інтернет-видання
UA- Reporter.com

На Мукачівщині чоловік забив вагітну дружину до смерті.