«Я очень хотел бы верить в то, что Украинский Флаг опять будет над всеми учреждениями в городе», — житель Докучаєвська поділився своєю мрією

"Я очень хотел бы верить в то, что Украинский Флаг опять будет над всеми учреждениями в городе", - житель Докучаєвська поділився своєю мрією

Сюжет про можливе оточення Докучаєвська силами АТО викликав досить потужний резонанс. У тому числі серед мешканців окупованої території.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

Журналіст Андрій Цаплієнко на особистому акаунті в Facebook опублікував лист, який він отримав після одного зі своїх репортажів про окуповане місто Докучаєвськ.

Не можу не поділитися. Сюжет про можливе оточення Докучаєвська силами АТО викликав досить потужний резонанс. З міста надійшло безліч повідомлень, і всі без підпису. Ось одне з них. Даю його у відредагованому вигляді. З деяких деталей, які я скоротив, схоже, можна «вирахувати» автора. А мені б дуже хотілося, щоб його мрія, — побачити жовто-блакитний прапор над містом, — збулася:

«Я очень хотел бы верить в то, что Украинский Флаг будет над всеми учреждениями, как это было до войны в моем городе. Андрей, это нечто такое, чего я объяснить не могу словами. Я люблю эту землю. Проблема в «зомбированности» населения в городе, так как пропаганда российских каналов преобладает. Солдаты должны быть готовы к враждебному отношению со стороны части населения. В городе многие «ДНРовцы» снимают квартиры. Оружием они затарены «по самые помидоры». Они даже продают излишки оружия. Пистолет 17000 рублей, за автомат просили 25000 рублей. Желаю, чтобы солдаты Украины малой кровью освободили город. Им и вам удачи».

Загрузка...

Leave a Comment