Черниці зі Словенії та Хорватії утворили нову католицьку спільноту на закарпатській Перечинщині (ФОТО)

Нову спільноту творитимуть сестри зі словенської та хорватської провінцій.

На цю урочисту подію приїхали генеральний настоятель Місійного Згромадження о. Томаж Мавріч СМ, новий настоятель віце-провінції св. Кирила і Мефодія о. Ян Тчоп СМ, провінціальна настоятелька з Хорватії с. Кая Любас, провінціальна настоятелька зі Словенської провінції с. Славіца Лесьяк, гості та друзі з України. Службу Божу очолив єпископ Мукачівської дієцезії РКЦ Його Преосвященство Антон Майнек OFM.

Владика щиро подякував та висловив радість з відкриття спільноти сестер, які прагнуть допомагати бідним та свідчити про Євангеліє прикладом життя. Наголосив на словах Івана Павла ІІ, щоб сестри не боялись труднощів: "Не бійтесь труднощів. Не бійтесь братись за важкі справи і робити їх".

У цей день відбулось освячення дому, де житимуть сестри Йожіца та Іванчіца, які повні натхнення та завзяття і вже готові взятись за роботу.

Хоча зранку до обіду йшов дощ, це не вплинуло на настрій – адже це Боже благословення доброго початку.

Ввечері гості мали можливість відвідати гору з Хресною Дорогою, яку побудував п. Штефан Вальо, місцевий підприємець у 2001 році (9-ти метровий дубовий хрест, 14 капличок-стоянь, дорогу, яка оперезує всю гору і поєднує стояння) і тепер кожен має можливість прийти і помолитись. І на самій горі побачити красу Перечина та його околиць, інформує Місійне Згромадження св. Вікентія де Поля.

Загрузка...

Leave a Comment