Це того варте: екс-депутат поставив на місце “фейсбучних коментаторів”, провівши оригінальний експеримент

Екс-депутат яскраво "опустив" фейсбучних "експертів".

Колишній депутат Київради Олексій Давиденко провів в Facebook показовий експеримент, результати якого показали, що більшість критиків нового театру на Подолі в Києві, незважаючи на свої гнівні відгуки, не компетентні в образотворчому мистецтві, повідомляє Корупція. Інфо

Так, на своїй сторінці Давиденко розмістив фото фейковий стенду з картинами, які продаються на Андріївському узвозі і за допомогою фоторедактора підставив відому роботу Марка Шагала – Квіти (1924 роки), яка тиждень тому продалася на австрійському Аукціоні Dorotheum за 1 мільйон євро.

"Свій фотоколаж я супроводжував придуманою історією про вподобану мені вуличну картину з намальованими квітами невідомого автора, за яку хочуть $ 500. І запитав у Фейсбуку ради: красиво/некрасиво, подобається/не подобається, дорого/недорого?!" – пише екс-депутат.

За його словами, він зробив, щоб переконатися, чи вміють люди відрізняти, що красиво, а що ні? Що мистецтво, а що ні? Що буде цінно через 100 років, а що ні, що скажуть люди про картину геніального художника, якщо не знатимуть, хто насправді її автор, чи можуть люди, не будучи фахівцями і експертами, впевнено і безапеляційно давати експертні оцінки?

Відзначимо, що більшість користувачів в коментарях до посту Давиденка справді розкритикували картину і "відзначили", що вона не коштує 500 $, яких нібито за неї просить продавець.

"Коли наступного разу вам заманеться висловити привселюдно своє експертну думку по темі в якій ви ні хрена не розбираєтеся і де ви покладаєтеся тільки на свій власний смак і своє власне світовідчуття пам'ятайте: 1. У цьому світі все дуже суб'єктивно. 2. Ваш смак – не еталон! Ваша думка – не аксіома! Ваше почуття прекрасного – це тільки ваше почуття прекрасного! " – Зазначив Давиденко в наступному своєму пості.

"Те що ви в дитинстві малювали на уроках, співали в хорі і збирали замки з кубиків ще не означає, що ви хороший експерт в образотворчому мистецтві, співі та архітектури. Підсумок. У будь-якому питанні, де ви не фахівець, залиште свою "експертну" думку при собі. Або тихесенько висловіть його друзям, але при цьому не забувши вказати, що це ваша особиста суб'єктивна думка і ви готові слухати і чути думку інших людей, а тим більше думку справжніх професійних експертів", – додав екс-депутат.

Загрузка...

Leave a Comment