Фотошоп не допоміг: звільнений чиновник, який “відремонтував” дорогу за допомогою фотошопа (ФОТО)

Чиновник, який «відремонтував» дорогу за допомогою фотошопу, звільнений.

Співробітник адміністрації Приморського району відзвітував про роботу фальшивими знімками, повідомляє Корупція. Інфо

Пішохідна доріжка, яка веде від Приморського проспекту до перехрестя Лижної і Мебельной вулиць, давно чекала ремонтників. Бетонні плити розповзлися, і після кожного дощу на дорозі збиралися величезні калюжі.

На розбиту доріжку петербуржці поскаржилися ще в травні минулого року. Їх можна зрозуміти: безіменна вуличка – для багатьох єдиний шлях додому, в величезний житловий масив. Матусі з колясками застрявали в плитах, дітлахи спотикалися і падали.

У листопаді в долі місцевих жителів начебто намітився просвіт. На офіційному міському порталі «Наш Санкт-Петербург» виклали фотографії доріжки, покритої бездоганним асфальтом. Ніяких калюж, ніякого бруду. Покриття блищить на сонці.

Тільки все це виявилося фальшивкою. Насправді бетонні плити нікуди не поділися. Як з'ясували, хтось просто обробив знімки доріжки в фоторедакторі. І цей хтось – явно з адміністрації Приморського району. Тобто – був з адміністрації.

29 листопада губернатор Георгій Полтавченко заявив, що умільця вже звільнили. Він натякнув, що і інших чиновників може спіткати така доля.

– Чи не фотошопом треба займатися, а працювати, – цитує слова градоначальника агентство ТАСС.

Жителі Приморського району сприйняли звістку зі стриманим оптимізмом. Головне питання все те ж: коли доріжку полагодять по-справжньому?

– Відремонтують, коли знайдуть фахівця з GIMPshop (аналог «Фотошопа» – прим. Ред.), – жартує житель Денис Михайлов.

Смішно, що в самій адміністрації Приморського району «фальшивий асфальт» спочатку пояснили… помилкою фахівця. Мовляв, він щось сплутав і розмістив – увага! – Передпроектні ескізи ремонту.

Начебто для того, що покласти асфальт, потрібно малювати ескіз. Окрім того, адже на порталі «Наш Санкт-Петербург» чорним по білому було написано: роботи вже виконані.

Після того, як інформація про віртуальний ремонт доріжки потрапила в мережу, повідомлення на порталі було видалено. Але вдалося відшукати його збережену копію.

В адміністрації Приморського району наполягають на своєму: це була «передпроектна документація».

– Співробітник відділу благоустрою, що зробив помилку, був звільнений, – коротко повідомили в прес-службі.

Називати імені цього «майстра-фломастера» тут не захотіли. А жаль! У країні багато ще адміністрацій, в яких регулярно «Фотошоп» – то автобусні зупинки, то ями на дорогах. А тут такі кадри пропадають.
 

Загрузка...

Leave a Comment