Ужгороді Мукачево оновили на мапах Яндекса

Події

Яндекс оновив і доповнив панорами Ужгорода й Мукачева. Зйомки у Закарпатській області відбувалися у серпні 2016 року. Тепер кожен охочий може побачити сучасний вигляд цих міст.

Востаннє панорамомобіль Яндекса приїздив до Ужгорода 2010 року, а до Мукачева — 2012-го. Відтоді обидва міста змінилися, тому основні райони Яндекс відзняв заново у липні 2016 року. Додано панорами місць, які не потрапили до кадру минулого разу — наприклад, Студентської набережної та вулиці Богомольця в Ужгороді, а також вулиць Водна та Набережна в Мукачеві.

Багато пам’яток зафіксовано детальніше, ніж раніше. На нових світлинах можна побачити внутрішній двір Ужгородського замку і прогулятися Закарпатським музеєм народної архітектури та побуту. Ці панорами фотографи знімали вручну, пересуваючись містом пішки. У Мукачеві заново сфотографували вулиці Духновича і Федорова, а також площу Кирила і Мефодія.

Усього в Закарпатській області було зроблено понад 26 тисяч знімків, з яких змонтовано близько 6,5 тисячі панорам. Зараз на панорамах можна побачити загалом 134 км вулиць і доріг Ужгорода та 111 км Мукачева.

Щоб розглядати панорами було ще цікавіше, команда Яндекс.Карт заховала на них кілька сюрпризів. Ті, хто віднайдуть їх першими, отримають винагороду. Про свої знахідки можна повідомляти в коментарях до посту у блозі Яндекс.України, де докладно описано умови конкурсу.

Здійснити віртуальну прогулянку можна не тільки Мукачевом. На Яндекс.Картах є панорами понад 80 міст, туристичних і курортних куточків України. Побачити їх можна на сайті yandex.ua/maps та в мобільній програмі для Android, iOS та Windows 10 Mobile.

Загрузка...

Leave a Comment