Російські куратори намагаються здешевити утримання “ЛНР”

Російські куратори намагаються здешевити утримання “ЛНР”

Російське керівництво намагається знизити прямі фінансові витрати на утримання “ЛНР”, підвищивши ефективність “енергетичного сектора республіки”.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник групи “Інформаційний спротив” та народний депутат Дмитро Тимчук.

Зокрема, за його словами, у зв’язку з неефективністю діяльності нафтопереробних компаній “ЛНР”, причиною чого є російські “посередники” при контрабанді нафтопродуктів на Донбас, російські “куратори” планують реалізувати ряд реформ в енергетичній сфері “республіки”.

“Так, передбачається змінити порядок продажу російської нафти і бензину в “ЛНР”, викинувши зі схеми приватних “посередників” з РФ, і перейшовши на прямі поставки підприємству “Луганськнафтопродукт” (“державне унітарне підприємство”, створене у 2015 р. розпорядженням “ради міністрів ЛНР” № 02-05 / 28/15, центральний офіс: м. Луганськ, вулиця Радянська, 38). Зараз контрабанда нафтопродуктів з РФ здійснюється через російські приватні фірми-посередники, які беруть свій “відсоток” від суми поставок”,- написав Тимчук.

“За підрахунками російських “кураторів”, після їх усунення зі схеми “уряд ЛНР” при реалізації нафтопродуктів зможе забезпечити додаткові надходження до бюджету в розмірі 20-30 млн руб. щомісяця за рахунок коштів, які раніше йшли “посередникам”,- додав він.

Загрузка...

Leave a Comment