Підозрюваних у нападі й «смертельному» побитті пенсонерки з Ключарок взяли під варту

Нагадаємо, 19-річний юнак та 42-річний чоловік підозрюються в проникненні до будинку пенсіонерки з села Ключарки, що на Мукачівщині й заволодінні наявними грошовими коштами та ювелірними прикрасами жінки. Реалізовуючи свій злочинний намір, вони заподіяли пенсіонерці тяжкі тілесні ушкодження, від отримання яких, як вбачається в клопотанні слідчих, жінка померла.

Тож 30 листопада слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Застава слідчим суддею не визначалася, оскільки особи підозрюють у вчиненні злочину поєднаного з застосуванням насильства, а покарання за інкримінований їм злочин сягає 15-ти років позбавлення волі з конфіскацією належного майна.

Більш того, обрання домашнього арешту, про яке клопотали захисники підозрюваних, є неможливим, оскільки існує ризик, що такі будуть переховуватися від слідства й суду.  До того ж, наявність вказаного ризику підтверджується й тим, що опісля вчинення злочину співучасники зникли з місця їх постійного проживання.

Відтак, на думку суду, лише ув’язнення вказаних осіб буде достатнім заходом задля проведення об’єктивного досудового розслідування й судового розгляду, інформує прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

Загрузка...

Leave a Comment