«Пересічників», які перекривали рух на КПП «Ужгород» і нецензурно лаялися, притягнуто до адмінвідповідальності (ОФІЦІЙНО)

Водії даних автомобілів перешкоджали законним діям прикордонників та погрожували їм фізичною розправою.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, близько 22-ї години, після проходження усіх видів контролю на виїзд з України у пункті пропуску «Ужгород», 7 транспортних засобів з іноземною реєстрацією під керуванням громадян України під’їхали до лінії державного кордону та розвернулись в бік зустрічної смуги. Один із пасажирів, залишивши транспортний засіб, відсунув металеву загорожу та запустив інші автомобілі на зустрічну смугу, яка веде в бік України. Після чого водії зупинились та заблокували в’їзд до пункту пропуску.

Крім того, власники автомобілів з іноземною реєстрацією та пасажири даних транспортних засобів поводили себе нетактовно, вживали ненормативну лексику та погрожували правоохоронцям фізичною розправою.

У відповідь співробітники Держприкордонслужби, у межах своїх повноважень, до одного з правопорушників змушені були застосувати засоби фізичного впливу.

Осіб, які здійснювали перекриття руху автомобілів притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.202 та ст.185-10 КУпАП

З  метою локалізації даної ситуації проінформовано Головне управління Національної поліції та Управління Служби безпеки України в Закарпатській області, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Чопського прикордонного загону.

 

Загрузка...

Leave a Comment