На Закарпатті розшукали підозрюваних у вандалізмі щодо знаку «Я люблю Хуст»

-У цьому році було тричі пошкоджено пам’ятник Січовим стрільцям на Замковій горі, було розбито пам’ятник Миколі Аркасу, на який виділяла кошти і мерія, і збирали депутати. Він знаходиться на угорському кладовищі. Та його, як не прикро, також було знівечено. Кілька разів при в’їзді і виїзді з Хуста було осквернено вказівники. Гадаю, це робить якась група осіб – або з політичних міркувань, або з хуліганських мотивів. Утім мені зателефонував начальник міськрайвідділу поліції Володимир Щадей і повідомив, що затримано двох хлопців і дівчину, яка була з ними. Є покази, що серце розбили саме вони. Це зафіксували камери. Тому вважаю доречним, що після встановлення системи Смарт-сіті у парку відпочинку, таким же обладнанням потрібно оснащати центральну частину міста та виїзди з усіх боків. Отже, втішає, що винних затримано. Поліція зреагувала оперативно. Хлопці були у стані алкогольного сп’яніння, – розповів Володимир Кащук.

Як розповів своєю чергою заступник начальника Хустської поліції Іван Липчей, після отримання інформації про скоєння кримінального правопорушення, у першу чергу було проведено заходи щодо знімання з камер спостереження даних. Однак злочинці були в капюшонах і не було видно їхні обличчя. Тому ідентифікувати їх вдалося не зразу. Тож працівники зняли інформацію і з додаткових камер, на відеозаписах побачили автомобіль, на якому приїхали за особами, які скоїли хуліганство, знайшли його власника. Отже, винуватців встановлено, відомості про них внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 296 ч. 2 (групове хуліганство). Наразі тривають слідчі дії. Знак-серце розбили молоді люди, повнолітні, осудного віку. Вони не хустяни, а мешканці Хустського району. 

Так, у вчиненні вандалізму підозрюються: Деяк Іван Васильович, 8.02.1998 р.н., мешканець села Копашнево; Орос Іван Васильович, 21.06. 1998 р.н., мешканець села Іза, пише Медіахуст.

 

Загрузка...

Leave a Comment