На Закарпатті затримали 11 нелегалів з Афганістану, семеро з яких – діти (ФОТО)

Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.

Інформацію про виявлення та рух на околиці населеного пункту Дийда Берегівського району групи осіб, які прямували в напрямку держрубежу, надійшла від місцевого мешканця.  Прикордонники зупинили іноземців в двох кілометрах від державного кордону. Документів у затриманих не було, але виявилось, що особи є вихідцями з Афганістану та мали намір потрапити до однієї з країн Європейського Союзу, взявши у небезпечну подорож семеро малолітніх та неповнолітніх дітей, наймолодший з яких — 2013 року народження.

Зважаючи на погодні умови, одяг та взуття у затриманих були дуже забрудненими та промокли, а діти дуже замерзли. Мандрівників негайно доставили до прикордонного підрозділу, де напоїли теплим чаєм. Наразі встановлюється всі обставини незаконної подорожі, а також коло осіб причетних до організації переправлення іноземців через кордон.    

Також вчора прикордонники Мукачівського загону затримали на околиці населеного пункту Геча Берегівського району двох  чоловіків африканської та азійської зовнішності. Під час перевірки виявилося, що документів, які посвідчують особу, у іноземців відсутні. Зі слів затриманих стало відомо, що один з них є громадянином Судану, та впродовж деякого часу жив та навчався у м.Харків. Громадянство іншого затриманого наразі встановлюється, оскільки той не володіє жодною з європейських мов. Ймовірно, що затриманий є громадянином Китаю.

Для проведення фільтраційних заходів, а також складання необхідних адмінпротоколів чоловіків доставлено до відділу прикордонної служби.

Загрузка...

Leave a Comment