Москаль розкритикував одне з кадрових призначень Насірова на Закарпатській митниці

Про це йдетьться на офіційному сайті очільника Закарпаття.

"Ініційовані Державною фіскальною службою кадрові перестановки у зв’язку з відстороненням начальника Закарпатської митниці ДФС В.Колеснікова не можуть не викликати подив. Так, виконання обов’язків заступника начальника Закарпатської митниці, начальника управління боротьби з митними порушеннями покладені на теперішнього начальника відділу митного оформлення №3 МП «Ужгород» Євгена Шишолу.

…Приводом для відсторонення В.Колеснікова стали виявлені порушення при оформленні трьох фур із різноманітною фурнітурою, які 13 жовтня заїхали на митну територію України через МП «Ужгород». Є.Шишола в цей час був старшим зміни МП «Ужгород», і саме під його керівництвом митник проводив оформлення фур, у яких потім начебто виявили порушення.

Тобто В.Колеснікова, який фізично не міг контролювати оформлення кожного автомобіля, відсторонили з посади, а старшого зміни, який пропустив фури, – призначили в.о.заступника начальника митниці, начальником управління по боротьбі з контрабандою", – зазначив Г.Москаль.

При цьому якихось претензій щодо призначення виконуючим обов'язки начальника Закарпатської митниці Станіслава Балуєва Г.Москаль сформулювати не зміг.

Як повідомлялося, голова Державної фіскальної служби Роман Насіров тимчасово  призначив начальнком Закарпатській митниці ДФС Станіслава Балуєва. Попереднього начальника  Закарпатської митниці Володимира Колеснікова наказом голови ДФС відсторонили від виконання службових обов'язків на час здійснення дисциплінарного провадження.

Як йшлося у оприлюдненому редакцією документі, дисциплінарною комісією з розгляду дисциплінарних справ ДФС України стосовно начальника Закарпатської митниці ДФС В.Колеснікова та начальника митного поста "Ужгород" Є.Потоцького відкриті дисциплінарні провадження за фактом неналежного виконання службових обов'язків.

Відсторонення було здійснено з метою недопущення впливу зазначених посадових осіб на здійснення дисциплінарного провадження.

Як повідомлялося раніше, В.Колесніков є безпосереднім ставлеником голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, був призначений на митницю поза оголошеним конкурсом. Резонансною стала історія, коли Г.Москаль відстоював В.Колеснікова своїм демаршем про звільнення перед вищим керівництвом держави.

Загрузка...

Leave a Comment