Москаль досі не з'являється на допит в ГПУ попри десятки запрошень

Про це глава департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк розповів у інтерв’ю "Дзеркалу тижня".

Зокрема про підозру оголошено 34 чиновникам, 122 співробітникам органів внутрішніх справ, з них 14 – слідчі, шість прокурорів, два судді і 29 цивільних осіб, так званих «тітушок».

Горбатюк додав, що колишній президент України Віктор Янукович разом із низкою інших екс-чиновників, начальників правоохоронних органів і силових структур також були проінформовані про підозру і оголошені в розшук слідчими прокуратури.

Він також розповів, що всього в суд було передано 39 обвинувальних актів щодо 75 осіб, із них уже винесли 11 вироків.

Однак у Генеральній прокуратурі України і зараз чекають, що з'явиться можливість влаштувати допит Президенту України Петру Порошенко і голові Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадію Москалю. Горбатюк уточнив, що, незважаючи на те, що Порошенко погодився зустрітися зі слідчими, поки здійснити це не вдається. Така ж ситуація і з Москалем, який не приходить на допит, хоча з боку Горбатюка надійшло десятки запрошень і його особистих прохань.

Загрузка...

Leave a Comment