Людмила Корж-Радько представить у зимовому Ужгороді виставку «Чотири літа»

Події

2 грудня в галереї «Ужгород» свої роботи презентує знана крайова мисткиня Людмила Корж-Радько.

Добірку складуть близько 40 полотен, об’єднаних назвою «Чотири літа» – саме стільки літ минуло з часу останньої персональної виставки в Ужгороді. Щоправда, і з літом твори художниці в дечому подібні: в них багато квіту, багато світла та багато затінку, вони зіткані з яскравих і виразних, але, водночас, прозорих та легких барв, вони заспокоюють і хвилюють заразом. У центрі твору – незмінно жінка, знову ж – мінлива, з надміром думок, почуттів, переживань, хоча зовні майже незворушна.

Виставка присвячена ювілеєві авторки.

Довідково

Людмила-Корж Радько народилась 11 травня 1956 року в місті Печенга Мурманської області (Росія). У 1968-1975 роках навчалася в Республіканській художній школі ім.Т.Шевченка в Києві. В 1975-1980 роках – у Львівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва (кафедра художнього скла).

Автор понад 20 персональних виставок в Україні та за кордоном, лауреат низки галузевих премій, зокрема, обласної преміїім.Й.Бокшая та А.Ерделі.

Член Національної спілки художників України, заслужений художник України.

Працює в жанрах монументального мистецтва, живопису, станкової та книжкової графіки. Викладає в Закарпатській академії мистецтв, — пише Управління культури Закарпатської ОДА

Загрузка...

Leave a Comment