Все проститутки Одессы на портале Хот-Лав Украина
Последние новости Ужгорода

Ковзанка ICE LAND влаштувала свято дітям на візочках

На новорічно-різдвяні свята особливо хочеться дарувати добро оточуючим. Діти з нетерпінням очікують подарунків та несподіваних сюрпризів. Саме  тому у День св. Миколая  ковзанка «Ice Land»  (Мукачево) та Торгова марка «Ласунка» подарували дітям з особливими потребами свято на ковзанах!

«Цим дітям особливо важлива увага та турбота, адже більшість з них взагалі не можуть обходитись без сторонньої допомоги, але мають нестримне бажання встати на ковзани»,  — каже Лілія Гвоздьо, маркетинг менеджер мережі ковзанок.

Змогли потрапити на лід навіть діти у інвалідних візочках – для них це була особлива мить!

У цей день на ковзанці з дітьми працювали 3 тренери та всі «ведмедики-помічники»! І, здається, свято вдалось, адже щасливі миті для цих дітей і були головним завданням для організаторів!

По материалам http://zaholovok.com.ua/

Новини Ужгорода

Loading...
 • Olenka Popova

  Я зайшла на той майт. Нічого, окрім образ і безпідставних звинувачень там нема. Ну платять американці гроші, а наші штампують все підряд хто на кого і що хоче. Просто дивившся і дивуєшся — кому цікаво це читати?!

  • Helen Kio

   Це дійсно, Олено , мало кому цікаво, але є така категорія людей, що в своєму житті пливуть за течією неявлячи ніякої цінності а ні для сім’ї ,а ні для суспільства.Задоволення отримують від пліток , пустослів’я та обвинуваень на адресу тих , хто є більш вартісним.

 • Tobik

  Еще один заказной сайтец для поливания грязью работающих и знающих свое дело людей. Интересно кому бы это могло быть выгодно кроме оппозиции?

 • влад

  Перед тим як когось в чомусь звинувачувати необхідно інформацію перевірити, а не писати брехню всяку і безпідставно оббріхувати

 • Катерина

  Створення таких сайтів не має на меті донесення достовірної інформації до народу…… ніяких аргументів, що кому захотілося то й написали….. Скоро почнуть писати студенти на своїх викладачів що ті два ставлять, бо ті не хочуть вчитися. Такі сайти потрібно блокувати одразу.

 • Винничанка

  Куща же мы, пардон, катимся, если позволительно вот так без суда и следствия клеить ярлык «скоты» на всех, кого таковыми посчитают модераторы?! В этом списке львиная доля горсовета Черновцов, девочка с погонами миллиоционера и еще море чиновников… Уважающий себя журналист обличать поступки будет фактами, а не уличной бранью. Фу, фу, фу!!!!! Противно!

 • Влад

  Знаходяться люди ,яке це читають і сприймають за правду,але не всьому потрібно вірити.Тільки всі ці нісенітниці проплачені і комусь вигідні.

 • сергій

  Очевидно, що данний сайт створений на чиєсь замовлення, і має на меті обріхувати і розміщати неправдиву інформацію про тих, хто їм невигідний.

 • Лора

  Сайт створений для того ,щоб облити брудом людей до яких не має за що придертися у їхні роботі.Дійсно ,сайт створенний на чиєсь замовлення!

 • nyta

  І сайт заказний, і стаття((( Пишуть якийсь бруд, для чого????Для кого????

 • Nanita

  Сайт для задоволення нездорових амбіцій певних людей. Хто може, той робить, хто не може, той критикує

 • Мирон

  Подібного роду сайти потрібно закривати! Адже вони крім неправди і наклепу нічого під собою не мають. А авторів потрібно притягувати до відповідальності за брехню!

 • Олег

  Досить підозрілий сайт. Пишуть брехню і в джерелах посилаються на брехню!

 • Mari Kutakova

  Пусть автор статьи сначала себя в «скоты» запишет и о себе достоверно опубликует информацию чуть ниже самой стьи. Так будет честно и ДЕМОКРАТИЧНО!

 • Sandra Seymur

  Пора розпочати «фільтрувати» сайти. Сайт потрібно назвати «БРЄД СИВОЇ КОБИЛИ»

 • Олічка

  Сайт створенний на чиєсь замовлення! Погоджуюсь з тим, що потрібно потрохи видаляти такі сайти, які поливають людей брудом..

 • Admin

  Я конечно понимаю всё ) Но 10 комментариев с 1 одного адреса… это уже слишком.

  Господа Власть Имущие! Будьте внимательны!

 • Светлана Гусько

  Згодна з вище написаними коментараями, що даний сайт не несе ніякого інформаційного підтвердження, має жахливу назву та створений на замовлення, що очевидно.

 • Yulia Melnik

  Интересно было бы узнать, а по каким критериям будет проверятся подлинность информации о скотских нарушениях людьми, которые непонятно по каким причинам попали в этот «черный» список? И кто понесет ответственность за клевету на людей, чьи честь и личное достоинство уже пострадали?

 • OLENA

  підозріла, нічим не підтверджена
  інформація … це огидно і низько БЕЗПІДСТАВНО поливати брудом людей!!!!!! беззаперечно
  цей сайт комусь вигідний і створений на замовлення!!!!!!

 • Настя Герасименко

  Комусь немає чим зайнятися і пишут всяку брехню про людей, які працюють на благо країни.

 • Наталья

  Брехня, одним словом — брехня. Ще й на замовлення!!! Авторів треба було б притягувати до відповідальності. Працювати треба, а не поливати людей безпідставним брудом! Не заздріть успіху, бо він досягнутий великим трудом!

 • Макс Драчук

  Цікаво, який сайт для себе особисто створили б автори таких сайтів? До якої категорії віднесли б себе?
  Знаєте, з точки зору звичайної людської психології — безпідставну агресію на
  інших направляють саме невпевнені в собі люди, ті що незадоволені собою,
  своїм життям, або просто заздрять…

 • Віталій Михайлович

  сама назва сайту дуже дивна та образлива, яка мета цього ? образити чи затаврувати, чи змінити щось? Чим Ви кращі за тих кого перелічуєте? Адже побудувати справедливе суспільство на наклепах та брехні неможливо!

  • Marichka Pisnya

   Таке відчуття, що людям які створювали даний сайт просто не було чим займатися, а такими своїми діями заважають працювати іншим, які дійсно працюють та вкладають свої сили в розвиток та процвітання нашої держави.

 • Надежда

  Действительно, сайт какой-то совсем обидный, а самое противное что не справедливый. Поэтому создаётся впечатление неискренности!!! Не совсем понятно, кто принимает решение про включение той или иной особы в этот список.

 • Лиза

  Займати високу посаду завжди важко.Скільки чого не роби завжди мало,завжди не так.Сайт створений лише для приниження тих хто хоч щось робить.

 • Galina Kukel

  Типичный провокационный сайт основанный на лжи. Хорошо бы авторов и организаторов подобных продуктов привлекать к ответственности. Вот тогда бы мы были ближе к европейскому уровню. Думаю «путь к Европе» нужно начинать с себя, самоорганизации и объективности — не бездельничать на площади и детей провоцировать, а работать , организовываться в исследованиях, продвижении научно-технической базы, работать над собой — не мусорить, а убирать за собой и своими питомцами. А горланить, бездельничать и распространять ложь это не позиция, а саботаж и вредительство.

 • Оксана

  Як нам далеко ще до Європейської країни. Дійсно посилання на замовні статті в мережі інтернет є досить «вагомими» доказами аби занести людину в список «скотів». Та й хто дав право взагалі формувати такі списки? Чи принцип якщо ти не з нами, то ти проти нас — вічний. Так розумію, якщо заплатив, то можеш будь-кого внести у список, бо на цьому сайті насамперед грошиків просять аби забезпечити його функціонування

 • Лиза Гришко

  За такi образи необхiдно вiдповiдати у суддi. Чомусь мало хто створить сайт у пiдтримку, усi лише хочуть брудом облити. Будьте достойними сказати правду а не брехати

 • Ольга

  Усіх,
  хто має діагноз «українська жаба», запрошують до співпраці.

 • Кристина

  Мені цей сайт нагадує часи сталінських репресій, коли на людину можна було звести наклеп і вона ставала «ворогом народу». Найчастіше це були репресії проти розумних, талановитих, успішних.

 • Ліля

  Не будьте скотами і не обливайте брудом людей!

  • Марія

   Для таких сайтів необхідно перебачити можливість публікації прізвищ тих, хто вносить інших до списку. Тоді все буде прозоро. А просто так писати — це низько.

 • Елена

  А спробуйте самі бути на великих посадах і всім догодити. У нас народ такий — що не роби всеодно погано. А самі щось пробували зробити для того щоб покращити своє життя, крім того як сидіти і писати брехню та різні наклепи на посадовців? А щодо того що Калетнік Г.М. забороняв студентам виходити на Євромайдан це брехня. Студенти мали право виходити та висловлювати свою думку після навчального процесу.

 • Оксана Карбовська

  Все це абосолютна брехня!!!! Такі сайти створюються завжди на чиєсь замовленння. Черговий проект, де можна облити брудом людину без будь-яких доказів. Якщо ви хочете виставляти інформацію про держслужбовців, то ця інформація має бути достовірною….. Повинні бути факти, а не якесь безглузде звинувачення…. З приводу того, що Калетнік Г. М. забороняв студентам відстоювати свою думку, то все це брехня…. Кожний студент самостійно вирішував чи іти йому на «так званий євромайдан», чи іти на пари…. І не потрібно забувати, що головним обов’язком кожного студента — це навчання…. Якби хтось із студентів захотів бути на майдані і його ніхто і ніщо б не зупинило…. Не потрібно звинувачувати ректора в тому. що студенти показали себе дисциплінованими та відповідальними, не пропускаючи пари…. Я вважаю, що цим потрібно гордитись, а не паклюжити честь і гідність безневинних людей…..

 • Дарина

  Так, більше скидається на замовність проекта, люди, яким більше нічим довести свою антипатію до тих чи їнших людей, просто можуть безкарно поливати їх брудом. І де тут об’єктивність? Посилання на одну, таку ж саму замовну статтю.

 • Ivan Voronin

  Якщо декларуємо у лозунгах та гаслах, що Україна – Європа, то потрібно щей справами доводити, а не відпрацьовувати гроші створенням замовних сайтів

 • Maria Korovaychenko

  А як автори сайту перевіряють інформацію?Тобто правоохоронні органи не можуть зловити на корупції і т.д., а автори сайту мають реальну, перевірену інформацію про такі випадки?І Каленіка на цьому сайті взагалі нема, а автори статті його згадують. Якось би перевіряли, коригували, що пишуть….

 • Admin

  81.30.162…

  Елена
  Ліля

  И остальные, оставляющие комментарии с одного адреса, под разными именами — будьте благоразумны! Хватит спамить!

 • Леся

  Люди які займають високі посади і чудово виконують
  свої посадові обов’язки завжди комусь не подобаються. Тому знайдуться такі
  люди, що безпідставно обливають брудом цих посадовців.

 • катя

  Всім милим ти не станеш. Існують люди, яких люблять, а кого і ні. Якщо ти вартий чогось, то про тебе і згадують і у різноманітних висвітленнях. Гарних і не дуже. Говорять про кращих, і обговорюють кращих.

  • реалист

   Не путайте грешное с праведным. Если человек просто «не мил» или просто не нравится, никто не будет терять время на занесение его в список скотов.
   Это возможно только в случае вопиющего хамства или распространенного сейчас беспредела. Люди, находящиеся на службе у народа, не должны себе такого позволять. Иначе им там не место.

 • Марія Коваль

  За створення такого сайту та поширення «брудної» та непрадивої інформації потрібно нести відповідальність, а сайт заблокувати!

 • Альона

  Для того, щоб так гучно обвинувачувати цих людей, повинні бути вагомі докази. У Вас є докази?! Навряд чи….То чому Ви обливаєте брудом людей??? Хто Вам дав таке право?????

  • реалист

   Девочка, ДЫМА БЕЗ ОГНЯ НЕ БЫВАЕТ!
   Или, возможно, на вору шапка горит???
   Сначала дай ответ на вопрос:
   КТО ДАЛ ПРАВО «ТЕЛЕФОННОГО ПРАВА» В ОБХОД ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА ???
   Все чиновники только его сейчас и признают…

 • Ника

  Та немає тут з ким говорити, ви хіба не бачите? Люди за гроші будуть робити все: публікувати різний бруд, обзивати людей, які стоять на тисячу щабелів вище, і на тому рівні, на який такі програмісти ніколи не піднімляться саме через свою продажність. Це навіть не варте уваги!

 • Олексій Скрипник

  Ще один сайт з розряду «сенсаційних» в який можна «злити» порцію слухів, домислів та суперечливих суджень.

 • Helena Novitskaya

  Альона, не понимаю, почему вы обращаетесь к людям, занимающимся распространением подобной нечистоты, с большой буквы?
  Никто права не давал, а вот деньги им дали. Потому и делают свою работу.
  Жаль, что нет статьи за подобные дела без суда и следствия такое про людей выставлять, делая врагами народа!

  • Світлана

   Згодна, дану практику необхідн було б ввести. Лише журналісти паплюження людей та провокації вважають своєю роботою.

  • реалист

   в нашей стране уже давно весь беспредел творится без суда и следствия. Вы разве не заметили, Helena?

 • Аліса

  Вагомих доказів для таких заяв нема, тому про що ми з вами говоримо. Це один із провокаційних матеріалів, за який ніхто не відповість. Всі тільки те і роблять, що обливають один одного брудом.

 • Аліна

  Хтось же проплачує сайт… Так може ВОНИ за «спонсорську допомогу» й поливають брудом кому кого треба…

 • Анна

  якась дурна тенденція пішла, проплачені сайти з»являються, як гриби після дощу!!!… потрібно вже щось із цим робити, а то прям якесь «нашестя чуми» в всесвітній павутині почалося і ніхто його не контролює…((

  • Helena Novitskaya

   Трудно определить: где правда, где -ложь. В конце концов, правда у каждого своя. Но, оскорблять человека, ставить тавро -преступление! Делают это безнаказанно. Из-за таких вещей, введут контроль над людьми, над телефонами, IPишниками. Как-то же это нужно остановить!

 • Карина

  Вважаю, що в країні є більш важливіші справи, ніж створення подібного сайту! Не знаю, хто його фінансує, але це нікому не потрібно!

 • Maria

  Просто чергова замовлена і проплачена нісенітниця. Впевнена, що і інформація, яку вони публікують, ніким не перевірена

 • Антон

  Звичайно, в інтернеті можна створити все, що завгодно. А потім розміщувати будь-яку інформацію. Це найлегший та найдешевший спосіб обливати людей брудом

 • Олена

  Обурює така поведінка людей, котрі замість того щоб публікувати достовірну та неупереджену інформацію, займаються тим, що поливають брудом хороших людей, що трудяться на благо нашої країни!

 • реалист

  модератор!
  ликвидируйте возможность комментировать!
  Сейчас многие так делают, т.к. развелось много проплаченных писак всякой бредятины.
  У каждого своя голова есть на плечах, пусть делают свои выводы.
  Комментариями все-равно никого не переубедишь: тот кто до сих пор не понял («в чем правда, брат») — это уже хроническая патология…

 • Артём

  Грязно пахнущие методы борьбы не делают чести тем, кто их используют

  • реалист

   У НАС УЖЕ СТОЛЬКО ВОНИ ВОКРУГ,
   что остается только одно:
   КЛИН КЛИНОМ ВЫШИБАЮТ !
   (это для тех, кому правда в глаза режет и грязно пахнет)

 • Анна. К

  Повне безглуздя з цим списком, тим пач туди занесли людей які працюють, і свої слова даремно не пускають, тож цікаво по яким міркам ви заносите людей у цей список?

 • Katia Zahrubelna

  ну сколько можно? неужели эта иформация правда кого -то заинтересует? Тем более, будут там писать о всех, и правда это будет или нет, нужно же раскручивать сайт! а невинные люди будут только страдать

 • Maryna

  Хватит уже обсуждать этот несчастный сайт. Много чести и рекламы… Все и так понимают, что это все проплаченая акция… И зайти на него УЖЕ нельзя…

 • Maria

  Опозиції не вистачає фантазії, один бігає з вилами, другий відкриває сайт » не будь скотом». Далі, мабуть, щось буде про доярок

 • Антон

  Читаєш сайт «не бути скотом» і неодноразово думаєш: «Коли в нашій країні почнуть карати за наклеп?»

 • Карина

  Опозиція, як Баба-Яга, завжди проти!

 • Аркадій

  Щоб пропіаритись головне -гучна назва » Стовп ганьби», «Не буть скотом», а далі суть нікому не цікава

 • Олена Собко

  Не сайт, а бред какой-то, хорошо что уже закрыли…., было бы еще лучше если бы наказали людей которые его создали, а особенно тех кто его заказал.

 • ната

  Ініціатори появи такого скандального сайту виявилися
  люди, які просто прислуговують мільйонерам, котрі понад усе мріють дорватися до влади та використовують для цього не тільки Євромайдан, а й інтернет. І це все робиться для маніпулювання громадською думкою.

 • саня

  Зразу видно, що ЗАМОВНИЙ САЙТ і автори цього
  скотського сайту тільки заради ГРОШЕЙ роблять наклеп на нормальних народних депутатів, які працюють, а не створюють скотські сайти!!!

 • Evgenia Kovalchuk

  Інтернет мав би покращувати нам життя, висвітлювати новину, правдиву інформація,а в результаті, що ми маємо кучі не потрібно ї, закрученої, брехливої інформації, наклепів на людей. Це не розвиток, любі друзі, це занепад ЗМІ!




Согласно закону Украины "Про інформаційні агентства" { Вводиться в дію Постановою ВР N 74а/95-ВР від 28.02.95, ВВР, 1995, N 13, ст. 84 } (Інформаційними агентствами згідно з цим Законом є зареєстровані як юридичні особи суб'єкти інформаційної діяльності, що діють з метою надання інформаційних послуг. ) Мы не являемся информационным агенством, а только каталогизируем новости из разных новостных источников. По вопросам можно обращаться на почту info@1gorod.com

Сервис центр Киев