З початку року закарпатські великі й середні підприємства спрацювали на 880, 4 млн грн

Прибуток становив 880,4 млн.грн і його задекларували 74,9% підприємств. Основна частина прибутку сформована підприємствами таких видів економічної діяльності: промисловість (77,9% від загальної суми прибутку), оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів (9,3%), транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність (4,0%). 

Серед промислових видів діяльності найбільші обсяги прибутку одержано підприємствами машинобудування (25,1% від загального обсягу прибутку промисловості), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (18,9%), з виробництва меблів, іншої продукції; ремонту і монтажу машин і устатковання (16,2%).

Збитків допущено на суму 495,1 млн.грн, що на 70,1% менше порівняно з відповідним періодом 2015р.

Протягом січня–вересня 2016р. частка збиткових підприємств порівняно з відповідним періодом минулого року збільшилась на 0,2 в.п. і склала 25,1%. 

Значних обсягів збитків зазнали підприємства промисловості (82,2% від загальної суми збитків); оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (9,2%), транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності (4,0%), повідомили Закарпаття онлайн у Головному управлінні статистики в Закарпатській області.

 

Загрузка...

Leave a Comment