За нардепа Лещенко взялася генпрокуратура

Генпрокуратура розслідує справу про «незаконне збагачення» народного депутата Сергія Лещенка. Суд надав слідству доступ до рахунків нардепа і його матері.

Про це стало відомо з двох постанов Печерського суду Києва від 15 листопада, розміщених в Єдиному реєстрі судових рішень, пише Главком, передає Корупція Інфо

Відповідно до судових документів, кримінальне провадження розпочато Генеральною прокуратурою України 27 жовтня 2016 року за фактом незаконного збагачення (ч. 3 ст. 368-2 КК України). Саме так слідчі ГПУ сприймають факт купівлі парламентарієм квартири в Києві вартістю 7,5 млн гривень.

Як уточнюється в розслідуванні, 31 серпня між Сергієм Лещенком та директором ТОВ «Компанія з управління активами« Промислові інвестиції »був укладений договір купівлі-продажу квартири, яка, згідно з договором, коштувала покупцеві 7,5 млн гривень.

Суд задовольнив клопотання слідчих, які наполягали: матеріали розслідування містять достатні підстави вважати, що відомості про рух коштів по всіх відкритим Лещенко рахунках можуть бути використані в якості доказів по справі.

Представникам Генпрокуратури був наданий доступ до банківських документів на ім'я народного депутата Лещенка та його матері в Укрсоцбанку. А також надано доступ до банківських карток із зразками підписів, заяв, копій паспортів, заяв на зняття коштів, депозитних і кредитних справ, документів про рух грошових коштів.

Сам Сергій Лещенко раніше пояснював, що квартира була придбана за частину заощаджень як співзасновника «Української правди», позику від засновника УП Олени Притули і гроші його близької людини – Анастасії Топольське.

Нагадаємо, що у вересні Національне антикорупційне бюро України не знайшло ознак кримінального злочину в придбанні квартири Сергієм Лещенком.
 

Загрузка...

Leave a Comment