Закарпатські митники конфіскували іграшкові літаки

Події

Працівники митного посту «Тиса» вилучили у іноземця комплекти пластмасових деталей, для складання іграшкових моделей літаків.

Інцидент трапився вночі, 30 жовтня, коли громадянин Румунії заїхав на митний пост, повертаючись з Великобританії (Лондон), де перебував у приватних справах.

Громадянин обрав порядок проходження митного контролю каналом «червоний коридор» і заповнив митну декларацію, в якій вказав свої паспортні дані, відомості про транспортний засіб та наявність багажу – двадцять дорожніх сумок.

Втім, окрім них у машині румуна виявили не вказані у митній декларації та не заявлені усно комплекти пластмасових деталей для складання іграшкових моделей літаків торгівельної марки «AIRFIX» (133 шт.); набори інструментів для моделювання, торговельної марки «Humbrol» (6 шт.); спеціальні килимки для моделювання марки «Humbrol» (30 шт.) та інше обладнання для цих потреб. Загальна вага виявленого товару згідно Акту зважування склала 74 кг.

За словами громадянина, товари він переміщував на прохання незнайомої жінки, що тимчасово перебуває у Лондоні, а передати їх він мав родичам жінки в Україні.

Через порушення митних правил румун позбувся всіх деталей для моделювання до рішення суду, 

Загрузка...

Leave a Comment