Закарпатські безробітні отримали доступ до безоплатної правової допомоги

Події

1 грудня в Закарпатській ОДА відбувся брифінг директорів Закарпатського обласного центру зайнятості Юрія Фущича та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Закарпатській області Василя Попадинця щодо підписання договору про співробітництво між двома структурами.

Як зазначив Юрій Фущич, угода передбачає консолідацію зусиль обох сторін задля реалізації ефективної державної політики у сфері зайнятості населення та розширення можливостей доступу до безоплатної правової допомоги для громадян, зокрема для осіб, які звертаються до центрів зайнятості краю»..

У рамках співпраці передбачено проведення низки освітніх заходів з права для різних категорій населення. Зокрема, уроки та вікторини для учнів, семінари з правових питань для безробітних, роз’яснення та консультації для громадян із питань реалізації і захисту прав людини.

Такі заходи пройдуть у всіх центрах зайнятості області та окремих загальноосвітніх школах районів. Тож відтепер всі зацікавлені мають доступ до безоплатної правової допомоги, що сприятиме кращій реалізації права громадян на працю та інших трудових прав. Ознайомитися з графіками та місцем проведення заходів можна на веб-порталі обласного центру зайнятості за посиланням.

Загрузка...

Leave a Comment