Закарпатський захисник Бутовки розповів про війну та люстрацію (ВІДЕО)

Військовослужбовець 15-го окремого гірськопіхотного батальйону 128-ої бригади В’ячеслав Харченко зустрівся з журналістами в Ужгородському прес-клубі.  Воїн є головою Люстраційної комісії Закарпатської області, захищати Україну від агресора пішов добровольцем.

В’ячеслав Харченко, який прибув в Ужгород у короткочасну відпустку , поспілкувався із журналістами та розказав, як він бачить взаємозв’язок Революції гідності і того, що зараз відбувається на Сході країни. Йшлося також про діяльність громадських організацій учасників АТО.  «У ці дні проходить річниця Революції гідності, яка стала детонатором процесів, які відбуваються на Сході. Ми відстоюємо там вимоги Майдану – європейський вектор розвитку держави, боротьба з корупцією і вільна незалежна Україна. Я був на Майдані я бачив коли збиралося до 1 млн людей. Тепер на фронті маємо набагато меншу кількість – десь 120 тисяч», – каже В’ячеслав Харченко. -Патріотизм для мене це, по-перше, захист рідної землі від ворога. Це перше, що повинна робити людина, яка вважає себе патріотом. Можливо захисників не так багато тому, що за 6 хвиль мобілізації, частина розчарувалася. Інші “патріоти” виявилися звичайними пристосуванцями».

За словами В’ячеслава Харченка, багато-хто, повернувшись з АТО, створив громадські організації: «Перш за все робота таких ГО повинна бути направлена на підтримку тих, хто на передовій. Тепер така пора, що потрібно тепловізори, прилади нічного бачення. Я під час відпустки зустрічався з бізнесменам, представниками владних структур – почув слова підтримки, що будуть допомагати. Добре би було, щоб учасники АТО не тільки відстоювали свої права у тих чи інших преференціях, що дає їм влада, наприклад, чекали на отримання землі під будинок, чи сад-город, але й відстоювали права усіх громадян».

“Деякі так звані активісти-атошники з екранів телебачення заявляють, що їм потрібно землю не тільки під індивідуальне будівництво, а й 2 гектари під особисте селянське господарство, під дачу, під сад, та й ще у тому місці де вони це скажуть – так не має бути, воїни повинні відстоювати і свої права, і боротися з корупцією у владі для того щоб прості українці також могли отримати належне їм право на безкоштовну землю”, – зазначив військовослужбовець. Гідним прикладом для наслідування назвав у питаннях соціального захисту позицію військового комісара, підполковника Миколу Журавльова.

Загрузка...

Leave a Comment