Закарпатський бізнесмен незаконно захопив земельну ділянку

Події

Позов Ужгородської місцевої прокуратури про стягнення збитків від самовільного зайняття земельної ділянки одним із підприємств що діє на території міста Чоп задовольнив своїм рішенням господарський суд Закарпатської області.

Це сталося 28 листопада 2016 року. 

У ході вивчення дотримання вимог земельного законодавства в Чопській міській раді виявилося, що один із суб’єктів господарювання, в порушення вимог Земельного кодексу України (без відповідних документів), з 2010 року використовував земельну ділянку площею близько одного гектара. Земля ця розташована поблизу автодороги Київ-Чоп. загалом же самовільне захоплення землі призвело до ненадходження значних коштів до місцевого бюджету.

Незважаючи на те, що Чопська міськрада направляла відповідні документи для належного оформлення, підприємець їх ігнорував і не вжив ніяких заходів щодо оформлення належних документів на земельну ділянку.

Саме тому господарський суд Закарпатської області 28 листопада 2016 року виніс рішення, яким зобов’язав підприємця сплатити до місцевого бюджету близько 200 тисяч гривень, — пише прес-служба прокуратури Закарпатської області. 

Загрузка...

Leave a Comment