Журналісти розповіли про знущання над дітьми в українських інтернатах

Журналісти розповіли про знущання над дітьми в українських інтернатах

Журналісти розповіли про знущання, яким піддаються діти у стінах українських інтернатів.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

У Снятині Івано-Франківської області знаходиться дитячий інтернат, в якому найгірше поводяться з дітьми. Над дітьми знущаються, б’ють їх і використовують для різних цілей.

Про ситуацію в даному інтернаті говорить той факт, що в минулому році тут заживо спалили хлопчика, а в цьому році ще один хлопчик вистрибнув з вікна.

Вихованці цього інтернату кажуть, що дітей часто б’ють, іноді заводять в туалет, а там роблять все, що приходить в голову.

“В Україні приблизно 7,5 мільярда гривень щорічно виділяється на інтернати. На одну дитину щомісяця виділяється з бюджету понад 20 000 гривень, однак вихованців інтернату доходять копійки. Тільки 10% йде на дітей, а решта – йде на комунальні послуги, викладачів і вчителів”, – повідомила глава міжнародного фонду, який займається дітьми-сиротами, Ніна Катанова.

Катанова уточнює, що Україна є лідером серед європейських країн за кількістю інтернатів. По всій території нашої країни діє понад 700 тисяч таких закладів, які характеризуються закритою структурою.

Часто неможливо зрозуміти, що роблять з дітьми в інтернатах, тому що він знаходиться за парканом. Люди, які намагаються розібратися в цьому, отримують погрози на свою адресу.

В цьому році розгорілося п’ять скандалів, пов’язаних з інтернатами. Один з них стався в Харківській області, де вихователька намагалася продати на органи свою 13-річну вихованку. Для цього вона надавала довідки про стан здоров’я дівчинки.

Загрузка...

Leave a Comment