Боєць Руслан Ференці вручив меру Ужгорода “чорну мітку” у вигляді скотчу (ВІДЕО)

Під час сьогоднішньої зустрічі учасників бойових дій з Ужгородським міським головою Богданом Андріївим ситуація набула драматичного віттінку. Обурені воїни не розуміли чому влада не хоче чути їх. Секретар Ужгородської філії “Асоціації інвалідів АТО” Руслан Ференці заявив меру: “В Ужгороді 200-ті учасників бойових дій, поясніть мені хто ці 600 чоловік, які отримали землю якщо з двохсот лише 50-т отримали рішення на землю, а половина з них не може її оформити.

“З завтрашнього дня, пан мер, мають бути списки з посвідченнями тих кому ви роздали землю”, –  заявив Руслан Ференці і  вручив скотч Андріїву, нагадуючи останньому, що в подібний спосіб люстрували колишнього начальника Закарпатської митниці

«Я 500 гривень не получав, тому за Вас не голосував. Ви ще не нажралися, не надоїло стільки красти?», – підсумував боєць.

Підсумовуючи зустріч військовий комісар ужгородського ОМВК Микола Журавльов заявив: “Шановні учасники бойових дій, думаю, що влада вас почула, я буду з вами йти до останнього…”

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв повинен зрозуміти, що військком Микола Журавльов не буде більше “заспокійливим відбійником” між ним і розлюченими учасниками бойових дій. Настав час самому дивитися їм в очі і вирішувати питання військових.

Відео GalagovTV

Загрузка...

Leave a Comment