Багатії Львова, покажіться: побачте шокуючий список львівських чиновників, які заможніші за Садового (ФОТО)

Ми вирішили проаналізувати декларації депутатів Львова і з'ясувати, чи є у Львові депутати, багатші за нашого незмінного мера Андрія Садового.

Як виявилося, у міській раді справді є депутати, які впродовж 2015 року заробили більше ніж Андрій Іванович, повідомляє Корупція. Інфо

У наш список потрапили четверо народних обранців у міськраді Львова: Роман Федишин, Петро Адамик, Остап Доскіч та Сергій Івах.

Як повідомляли раніше, мер Львова Андрій Іванович Садовий впродовж минулого року заробив 107 322 гривень зарплати на посаді мера, а його дружина – 752 233 гривень. Також Катерина Кіт-Садова отримала допомогу по догляду за дитиною, яка не досягла трирічного віку, у розмірі 15 950 гривень.

Крім того, згідно із декларацією, Андрій Іванович ще із 2006 року володіє правом використання торгової марки "Самопоміч". До того ж, він оформив позику на 80,5 тисяч гривень у «Приватбанку» та оплатив 90 тисяч гривень за програму навчання “Лондон Кваторіал Проґрам”.

Журналісти вирішили проаналізувати, хто із львівських депутатів заробляє на життя більше, ніж Андрій Іванович і ось, що ми з'ясували:

1.  Остап Доскіч – депутат Львівської міської ради, висунутий міською організацією політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Остапа Юрійовича справді можна назвати найбагатшим чиновником серед усіх його колег у  міськраді Львова. Доскіч та члени його сім’ї у 2015 році заробили майже  28 млн грн. Серед них –  92 000 гривень зарплати,  1 млн грн доходу від передачі в оренду, та 27 мільйонів гривень, які Доскіч отримав у спадок.

До того ж, депутат отримав 26 629 953 гривень у спадщину, а ще Доскіч у своїй декларації зазначив, що у 2015 році здійснив 27 мільйонів гривень внеску до статутного капіталу підприємства.

2. Петро Адамик –  депутат, висунутий міською організацією політичної партіх «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат міськради має на рахунках у банку 2,3 мільйона гривень, і зробив внесок у статутний капітал фірми у розмірі 1,7 мільйона гривень.

Однак у коментарі Адамик не захотів визнавати себе одним із найбагатнших чиновників нашого міста.

“Я не думаю, що я один із найбагатших депутатів у Львові. Просто я чесно і прозоро все вказав у своїй декларації. Все, що мав, я показав у декларації”, – зазначив Петро Адамик.

Зазначимо, що Адамик, крім грошових активів у банку, має у своєму розпорядженні  одразу чотири автівки: “Honda Асcord” (2010 рік випуску),“Toyota Land Cruiser” (2012 рік), “Hundai” (2012 рік), “Peugeout” 2010 рік).

3. Роман Федишин –  депутат Львівської міськради від партії “Самопоміч”.

А от сімейний дохід депутата міськрали Романа Федишина у 2015 році вийшов трохи “скромнішим” за своїх колег. Так, Федишин та його сім’я у 2015 році заробили трохи  більше 3 мільйонів  гривень. 400  000 гривень – зарплата депутата,  1,6 млн грн у депутата та 0,5 млн “процентів, дивідендів” у його сім’ї. Окрім того, Роман Федишин вніс трохи більше 2 мільйонів гривень  до статутного капіталу підприємства.

Додамо, що Роман Федишин, крім депутатської діяльності, є співзасновником  ринку “Шувар”, що у Сихівському районі Львова.

4. Сергій Івах – безпартійний, висунутий міською організацією політичної партії «Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Незважаючи на те, що у 2015 році львів’янин Сергій Івах заробив трохи більше 5000 гривень, він примудрився зробити внесок  у підприємство в розмірі на 15 мільйонів гривень.

У коментарі нашому виданню пан Сергій розповів, звідки у нього така кругленька сума грошей.

«Я людина, яка все своє свідоме життя займався підприємницькою діяльністю. І тому накопичував ці кошти. Я не був ні на яких посадах, ніколи не був депутатом. Як у кожного громадянина, який займається бізнесом, я мав певні заощадження за певний період часу», – розповів Івах.

Зазначимо також, що у власності депутата Іваха є компанія “Діамант Аурум”, що надає в оренду майно. Також пан Сергій є директором підприємства “Ортекс”, а в в міськраді належить до комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.

Загрузка...

Leave a Comment