А він ніяк не заспокоїться: скандальний суддя, якого витурили з роботи, пробує повернутися на посаду

Одіозний суддя вдруге оскаржує своє звільнення.

Віктор Татьков, колишній суддя Вищого господарського суду України, вже вдруге оскаржує своє звільнення по люстрації. Цього разу – рішення парламенту, повідомляє Корупція. Інфо

29 вересня 2016 Верховна Рада прийняла постанову про звільнення судді Татькова у зв'язку з порушенням вимог щодо несумісності.

Підставою цього стало подання Міністерства юстиції до Вищої ради юстиції про звільнення Татькова на підставі відповідності критеріям здійснення очищення влади, а саме – членства більше року у ВРЮ.

Татьков уже оскаржував подання ВРЮ, розгляд якого було зупинено. 18 жовтня 2016 року Верховний Суд України висловив свою позицію щодо зупинених справ з люстрації: "…Судом не мотивований зв'язок між очікуваними рішеннями суду конституційної юрисдикції за наслідками розгляду конституційних подань щодо ЗУ "Про очищення влади" та предметом питання (звільнення з посади судді на підставі Закону), не конкретизовано, чому, з огляду на характер заявлених вимог, неможливо розглянути справу без попереднього розгляду справи в порядку конституційного судочинства…"

Сьогодні Вищий адміністративний суд України розглядатиме позов Татькова до парламенту.

Міністерство юстиції подасть клопотання про залучення до справи для представлення інтересів, як органу, що є суб'єктом подання щодо звільнення суддів на підставі люстраційного закону.

Міністерство як і завжди ніхто не повідомляв. Встановили це самотужки, з відомостей ЄДР судових рішень!

Справу розглядатиме сам голова Вищого адміністративного суду України – Олександр Нечитайло.

Загрузка...

Leave a Comment